Pravidla tržiště Machineseeker

Beton a nabízí pouze

Do databáze prosím zadejte pouze konkrétní nabídky. Záznamy, které se skládají z obecné reklamy, například „Všechny typy strojů XY“, nebudou zveřejněny. Pro každý seznam musí být nabízen buď konkrétní stroj, nebo pevný balíček několika strojů. V případě balíčku strojů je vyžadován jasný popis přidružených strojů v textu výpisu. Zkušenosti však ukázaly, že jednotlivé seznamy strojů přitahují podstatně více pozornosti než balíčky strojů.

Reklamy by měla vždy obsahovat jasný technický popis

Při zadávání výpisu na stroji Machineseeker vždy do pole „Technické údaje“ uveďte jasný popis stroje. Nepovolujeme výpisy, které neposkytují žádné technické údaje. Zde najdete užitečné tipy pro vytváření výpisů podporujících prodej.

Anonymní seznamy a seznamy s alternativními způsoby komunikace nejsou povoleny

Při odesílání zápisu vždy uvádějte své celé jméno a adresu. Anonymní seznamy nejsou povoleny.

V textu výpisu by se neměla objevit žádná telefonní čísla, faxová čísla, e-mailové adresy ani internetové adresy

Seznamy nesmí obsahovat telefonní čísla, faxová čísla ani e-mailové adresy. Vaše kontaktní údaje jsou automaticky generovány z vašeho zákaznického účtu a zobrazeny také v hotovém výpisu. Proto není nutné v textu výpisu doplňovat vaše kontaktní údaje.

Žádné internetové adresy v seznamech

Text výpisu a obrázky nabízených strojů nemusí obsahovat internetové adresy. Pokud vás zajímá inzerce loga pro vaši domovskou stránku, můžete si ji zarezervovat zde .

Nové, demonstrační a ex-displeje stroje nelze klasifikovat jako použité stroje

Prodejci jsou povinni jasně uvést, zda je stroj nový, předváděcí nebo předváděcí. Použijte možnosti ve vstupním poli Podmínka. Nové, demonstrační a ex-display stroje nemusí být seskupeny jako použité stroje.

Odstranění prodaných strojů

Odstraňte (nebo pozastavte) seznamy strojů, které byly prodány co nejrychleji. Snažíme se udržovat naši databázi co nejaktuálnější, proto vypršené nabídky jsou v našich smluvních podmínkách velmi nevítané a zakázané.

Mazání výpisů z počítače - místo zrušení

Ihned nahrávání dříve odstraněné reklamy není dovoleno, neboť nedošlo k nekalým obchodním praktikám.

Firemní loga nesmí být použita na obrázcích strojů nebo jako obrázky strojů

Nepoužívejte loga namísto obrázků strojů. Umístění firemních log do obrazů strojů je rovněž zakázáno.

Nahrávejte pouze obrázky, které jsou oprávněny používat.

Fotografie, u kterých výrobci nebo konkurence drží autorská práva mohou být odeslány pouze s výslovným písemným souhlasem vlastníka autorských práv.

Žádný "zástupné" obrázky

Fotky strojů, které obsahují pouze text, například "Foto již brzy" nejsou povoleny.

Nikdy nekopírujte texty od svých konkurentů

Napište vlastní technické popisy položek, které nabízíte k prodeji. Kopírování textů a částí textu ze seznamů jiných prodejců je zakázáno a obvykle vede k nepříjemným situacím, kterým je nejlépe zabránit.

V seznamech by neměla být uvedena žádná klíčová slova ani hledané výrazy

Uvádějte pouze technické popisy, které jsou specifické pro nabízený stroj. Používání seznamů klíčových slov nebo hledaných výrazů není povoleno. Zahrnutí seznamů jiných strojů, výrobků, spotřebního materiálu a obecné reklamy není rovněž povoleno.

V názvu seznamu nejsou žádná jména společností a opakování slov

Pojmenování vlastního názvu společnosti a opakování slov v nadpisu seznamu jsou zakázány. Výrobci jsou z tohoto nařízení vyloučeni.

Vyberte správnou kategorii stroje

Nezapomeňte prosím umístit svůj zápis do správných kategorií - ve vašem vlastním zájmu.

Žádné 1 € výpisy

Uveďte prosím, prosím, ceny ve výši 1 €. Nabídky, které zobrazují 1 € jako nákupní cenu (také jako pevná cena nebo vyjednávací základna), nebudou aktivovány. Pokud nechcete zadávat cenu, ponechte pole ceny prázdné. Poté se u vašeho záznamu automaticky zobrazí poznámka „Cena požadavku“.

Žádné propagační tituly v seznamech

Do označení stroje i do výrobce a typu stroje zadejte smysluplné informace a žádné propagační formulace. Teprve poté vaši potenciální kupci najdou vaše stroje pomocí funkce vyhledávání.

Přístupná telefonní čísla v kontaktních datech

Při zadávání kontaktních údajů se ujistěte, že jste zadali přístupné telefonní číslo.

Vyzkoušejte nyní aplikaci Machineseeker!
Aplikace Machineseeker pro iPhone a Android.