Prodej použitých Komori La 437 67 M (77 987)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Aumühle
204 km
74 m paletových regálů Meta
74 Lfm Palettenregal MetaH 5,5 m T 110 cm Auflast/Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), 74 m paletových regálů Meta
z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 5,5 m
Hloubka 110 cm
Délka nosníku 3,6 m
Zatížení / oddělení 3000 kg
Dkedpfxeh R I S Hs Ak Tjn
Pozinkovaný rám
Červený paprsek
Vyjednávací cena: € 6.190,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 21 ks smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 5,5 m
+ 120 ks nosníků, délka 3,6 m, nosnost 3000 kg/komora
+ 240 ks závěsných zámků
+ 42 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oborů, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Chcete-li se dostat na naši stránku, klikněte prosím na naše
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Úložná platforma
Lagerbühne 7000 m²
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Skladovací platforma o rozloze 7000 m², jako nová
Použité zboží, dobrý stav, viz obrázky
Sloupový rošt 580 x 520 cm
Přízemí:
Výška spodní hrany: 490 cm
Dkodpfjtqnhqsx Ak Ten
Výška horní hrany: 540 cm
Nosnost: 750 kg/m²
1. horní patro:
Výška spodní hrany: 340 cm
Výška horní hrany: 380 cm
Nosnost: 500 kg/m²
Možnost stropu 3. podlaží
Cena na vyžádání
Možnost částečného prodeje a plánování CAD.
Možnost dopravy a montáže.
Všechny plány a statika k dispozici.
S výhradou úprav.
Do vyprodání zásob.
Více než 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců vždy skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách vyhrazeny, stejně jako předchozí prodej! Viz naše VOP, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Malý inzerát
Aumühle
204 km
42 m Pozinkovaný paletový regál pro venkovní použití
42 lfm Palettenregal Verzinkt für AußenbH 7,2 m Auflast 4000kg/Fach T 110cm
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 42 rm Paletový regál Pozinkovaný pro venkovní použití Nedcon
Jako nové, viz obrázky!
Špičkový regálový systém od velkého výrobce NEDCON - dceřiné společnosti Voestalpine AG se sídlem v Holandsku.
Rám: Výška 7,2 m Hloubka 110 cm, silné profily, zesílená výplň, včetně zatížení větrem a sněhem. Rám a základní desky jsou pozinkované sendzimirem.
Délka nosníku 2,7 m žárově zinkováno
Profily nosníků 130/50 mm, nosník s nákladem / oddělení 4000 kg
Dedpfxofndlls Ak Tskn
Vyjednávací cena: na vyžádání!
Nabídka obsahuje:
+ 16 smontovaných rámů, hloubka 110 cm, výška 7,2 m
+ 90 ks nosníků, délka 2,7 m, zatížení 4000 kg/komora
+180 ks závěsných zámků
+ 32 ks kotev do betonu
Příplatek za žárově pozinkované nohy včetně ochrany podpěr 50 € netto na rám
Střešní konstrukce na přání!
Samozřejmostí jsou dokumenty o nosných značkách apod.
Další příslušenství naleznete v katalogu příslušenství.
Zboží je skladem. Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Další skladby na vyžádání. K dispozici je více než 2000 metrů.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
Likvidace společnosti
Rychle- flexibilní -s
[...]
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Podlahová krytina Plošná krytina Dřevotříska
Bodenbelag Bühnenbelag SpanplattenLängen von 2,2 m bis 3,4 m Breite 1 m
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Podlahová krytina krytina podlahové krytiny dřevotříska NOVINKA Stejně jako nové, viz obrázky. Typ dřevotřískové desky: A SF TYP P6 38 mm podle Din EN312 Horní strana bez povrchové úpravy, spodní strana s bílým povrchem, drážkované podle potřeby, řezy podle DIN EN324 Vyjednávací cena: od 32 EUR, - netto za m² bez DPH k dispozici: +200 ks délka 2,295 mm x šířka 1000 mm + 60 ks délka 2,460 mm x šířka 1000 mm + 70 ks délka 2,520 mm x šířka 1000 mm + 60 ks délka 2,580 mm x šířka 1000 mm + 80 ks délka 3,410 mm x šířka 1000 mm Pozor, prodávají se pouze kompletní panely, řezání na velikost není možné! Zboží je skladem. Doprava možná na vyžádání. Zobrazení možné kdykoli po dohodě. Další informace na vyžádání. Na skladě neustále více než 5 000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců. (Změny a chyby v technických údajích, specifikacích a cenách a cenách i předchozím prodeji vyhrazeny! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH bez DPH) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu položek z široké škály oblasti čisté koště obchodní vůle likvidace společnosti rychlé - flexibilní - připravené k zásahu! Také likvidujeme likvidátory a disponujeme s nimi. Napište nám některá klíčová slova, budeme vás okamžitě kontaktovat. Na naši stránku se dostanete kliknutím na naše logo!
Dkedpfx Asd E Izzjk Tsn
Malý inzerát
Aumühle
204 km
24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex
24 lfm Palettenregal SSI Schäfer PalflexH 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2400 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 24 běžných metrů paletových regálů SSI Schäfer Palflex včetně vkládacího roštu
z druhé ruky, dobrý stav, viz obrázky
Výška 4 m
hloubka 105 cm
Délka nosníku 2,95 m
Zatížení / oddělení 2400 kg
Rám pozinkovaný, nosníky červené
Vyjednávací cena: € 2.890,-- netto bez skladových zásob
Nabídka obsahuje:
+ 9 ks smontovaných rámů, zatížení 12 t, hloubka 105 cm, výška 4 m.
+ 32 ks nosníků, délka 2,95 m, nosnost 2400 kg/slot
+ 64 ks závěsných zámků
+ 18 kotev do betonu
+ 48 ks vkládacích mřížek / hloubkových podpěr pro 16 úrovní à 2,95 m
Zátěžová deska
Zboží je skladem.
Přeprava a montáž je možná na vyžádání.
Prohlídka je možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů
Dsdpsiauh Tsfx Ak Tjkn
od mnoha výrobců na skladě.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách)
a ceny a také podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny jsou uvedeny bez DPH, bez skladových zásob).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme mnoho položek z nejrůznějších oblastí, např.
čisté zametání
likvidace společností
Rychlý - flexibilní - připravený k okamžitému nástupu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
37 běžných metrů paletových regálů Meta
37 Lfm Palettenregal MetaH 5,5 m T 110 cm Auflast 3000 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 37 běžných metrů paletových regálů Meta
z druhé ruky, velmi dobrý stav, viz obrázky
Výška 5,5 m
hloubka 110 cm
Délka nosníku 3,6 m
Zatížení / prostor 3000 kg
Pozinkovaný rám
Nosník červený
Dsdpfx Ash R I Uask Tokn
Vyjednávací cena: € 3.650,-- netto ze skladu
Nabídka se skládá z:
+ hloubka 110 cm, výška 5,5 m.
+ 60 ks nosníků, délka 3,6 m, nosnost 3000 kg/komora
+ 120 ks závěsných zámků
+ 22 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po dohodě.
Další informace na vyžádání.
Trvale více než 5000 běžných metrů paletových regálů.
od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách
a cenách, stejně jako podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme četné položky z nejrůznějších oblastí, jako např.
čisté zametací materiály
likvidace firem
Rychle - flexibilně - připraveni vyrazit do terénu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Aumühle
204 km
Paletové regály STOW
Palettenregal Stow 78 lfmH 6,5 m T 110 cm Auflast/Fach 3000 kg
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), 78 běžných metrů paletového stojanu Stow Nové a použité zboží v dobrém stavu výška 6,5 m hloubka 110 cm délka paprsku 4 m nosnost / zásobník 3000 kg rám modrý, nový popruh oranžový, cena sjednaného zboží cena: 6 640, - netto skladem skladem se skládá z: + 20 ks. předmontovaný rám, hloubka 110 cm, výška 6,5 m + 152 ks. nosič, délka 4 m, náklad 3000 kg / přihrádka + 304 ks. závěsná bezpečnostní zařízení + 40 ks. betonové kotvy Load tagy Zboží je skladem. Na požádání možná přeprava a montáž. Návštěvy možné kdykoli po domluvě. Další informace na vyžádání. Neustále přes 5000 běžných metrů paletových regálů od mnoha výrobců na skladě. (Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách a v závislosti na předchozím prodeji! Podívejte se na naše AGB, všechny ceny bez DPH ze skladu) Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme řadu článků z různých oblastí v čistě zametaných prostorách Likvidace Rychlý - flexibilní - připraven zasáhnout! Rovněž čistíme a likvidujeme likvidátory. Napište nám několika klíčovými slovy a my vás budeme okamžitě kontaktovat. Chcete-li se dostat na naše stránky, klikněte prosím na naše logo!
Dodpsd Tw Hpefx Ak Tskn
Malý inzerát
Aumühle
204 km
15 rm stojan na pneumatiky Nedcon
15 lfm Reifenregal NedconH 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), 15 rm stojan na pneumatiky Nedcon
Nové a použité, viz obrázky.
Výška 3 m
Hloubka 50 cm
Délka nosníku 3,7 m Nosník s nákladem/poličkou 1000 kg
Rám modrý
Nosník modře lakovaný
Vyjednávací cena: € 1.150,-- netto ze skladu
Nabídka se skládá z:
+ hloubka 50 cm, výška 3 m.
+ 18 ks nosníků, délka 3,7 m, zatížení 1000 kg/komora
+ 36 ks závěsných zámků
+ 16 ks kotev do betonu
Zboží je skladem.
Doprava a montáž možná na vyžádání.
Prohlídka možná kdykoli po dohodě.
Dkedskkch Espfx Ak Tsn
Další informace na vyžádání.
Stále více než 5000 běžných metrů paletových regálů.
od mnoha výrobců skladem.
(Změny a chyby v technických údajích, informacích a cenách
a cenách a podléhají předchozímu prodeji! Viz naše všeobecné obchodní podmínky, všechny ceny bez DPH ze skladu).
Nákup / prodej Neustále hledáme a nabízíme četné položky z nejrůznějších oblastí, jako např.
čisté zametací materiály
Likvidace firem
Rychle - flexibilně - připraveni vyrazit do terénu!
Vyklízíme a likvidujeme také pro likvidátory. Napište nám několik klíčových slov a my se vám co nejdříve ozveme.
Na naše stránky se dostanete kliknutím na naše logo!
Malý inzerát
Neukamperfehn
673 km
Zahradní hadice na zavlažování
Leichter Wasserschlauch1/2 zoll (12,7 mm) | Länge: 20 m
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Obsah dodávky:
01x Lehká vodní hadice
Materiál: polyvinylchlorid (PVC)
Barva materiálu: černá
Djdjw Ryl Tepfx Ak Tskn
Průměr: 12,7 mm (1/2 palce)
Délka: 20 m
Vhodné pro tlak až 200 psi (13,8 bar)
Odolná, třívrstvá konstrukce
Hmotnost: 2,60 kg
Vaše kontaktní osoby v naší společnosti:
Pan Andre Evering
Pan Mario Klöver
Pan Falk Deutsch
Obecné informace k položce:
Tato položka je nabízena pouze k osobnímu odběru. Pokud požadujete dopravu nebo zásilku,
je to spojeno s dodatečnými náklady, které lze individuálně zjistit
dle místa doručení a rozsahu dodávky.
Malý inzerát
Neukamperfehn
673 km
Výškový sklad
Link 51 Boltless XLFußplatte f. Rahmenprofil M,H,E und S
Zavolat
Stav: nový, Technické údaje základní desky:
Výrobce: Odkaz 51
Typ: bezšroubová XL
vhodné pro profil rámu: M,H,E a S
Součástí dodávky je:
Součástí dodávky je: 01x základní deska, nová
Barva materiálu: sendzimir pozinkováno
Tloušťka materiálu: 4 mm
Celková šířka: 96 mm
Celková hloubka: 137 mm
Počet vrtaných otvorů: 3 ks.
Ø vrtáku: 14 mm
Hmotnost: cca 0,480 kg | ks.
Váš kontakt v naší společnosti:
Andre Evering
Dkedpjrg D Awsfx Ak Ton
Pan: Mario Klöver
Pan: Falk Deutsch
Obecné informace o článku:
Tento předmět je nabízen pouze k odběru. Případná další doprava nebo zaslání tohoto předmětu podléhá dodatečným nákladům, které si u nás můžete vyžádat zvlášť v závislosti na místě dodání nebo rozsahu dodávky.
Malý inzerát
Neukamperfehn
673 km
Přístřešek na dřevo Palivové dřevo Palivové dřevo
Abmessungen: 2.870 x 1.515 x 1.535 mmeinzulagerndes Volumen: ca. 3,15 m³
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Součástí dodávky jsou:
02x stojan na police, použitý
Barva materiálu: sendzimir pozinkováno
Profil stojanu: 85 x 75 x 2,00 mm
Výška stojanu: 1 455 / 1 300 mm
Hloubka stojanu: 1 100 mm
04x Poličková traverza, použitá
barva materiálu: oranžová
profil boxu: 120 x 50 mm
světlá šířka: 2 700 mm
08x bezpečnostní kolíky, použité
Povrchová úprava: kompletně pozinkovaný
03x drátěná mříž, nová
Barva materiálu: sendzimir pozinkovaný
Provedení: položené policové rošty,
oboustranně nakloněné
Hloubka: (směr nosné tyče) cca 1 125 mm
pro hloubku ve svislé poloze: cca 1 100 mm
Světlá šířka: cca 965 mm
šířka: cca 885 mm
Podpěra příčníku: cca 65 mm
Šířka oka: cca 95 x 45 mm
Tloušťka materiálu drátu: cca 4,5 mm
maximální nosnost do 800 kg
s rovnoměrně rozloženým zatížením
03x Trapézový plech, II. výběr
Barva vně: RAL 8012 červenohnědá
Barva uvnitř: podobná šedobílé
Délka plechu: 1 500 mm
Šířka plechu: 1 075 mm
Dksdpfx Akodvgxie Ton
Šířka krytu: 1 035 mm
Profil: 35 / 207
01x úhel okraje, nový
Délka: 3 000 mm
Barva materiálu: RAL 8012 červenohnědá
Rozměr: 100 x 100 mm
Tloušťka: 0,75 mm
Provedení: 90° hrana
25x šroub 5,5 x 40 mm A2
max. vrtací kapacita: 13 mm
s těsnicí podložkou 16 mm, vrtací hrot
u. Schválení ETA-13/0183
06x šrouby, 4,8 x 20 mm
pozinkované, samořezné
pro dřevěnou podkonstrukci
Technické údaje přístřešku na palivové dřevo:
Celková šířka: cca 2 900 mm.
Celková hloubka: cca 1 515 mm
celková výška: cca 1 535 mm
Objem pro uskladnění: cca 3,15 m³
Informace:
Obrázky jsou příklady pro ilustraci konstrukce.
pro ilustraci konstrukce. Barva materiálu
zobrazených stojin a krovů se může lišit.
Obecné informace o položce:
Tato položka je nabízena pouze k odběru. Jakákoli další doprava nebo přeprava této položky je spojena s dalšími náklady, které si u nás můžete vyžádat zvlášť v závislosti na místě dodání nebo rozsahu dodávky.
V závislosti na místě dodání nebo rozsahu dodání.
Malý inzerát
Bakum
602 km
Standardní tahač
SCANIAR 380 LA 4X2, Euro5, Kipphydraulik, Klima,
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 722 472 km, výkon: 279 kW (379,33 k), první registrace: 07/2008, typ paliva: nafta, pohotovostní hmotnost: 8 020 kg, maximální hmotnost nákladu: 9 980 kg, celková hmotnost: 18 000 kg, rozměr pneumatiky: 315/80 22,5, stav pneumatik: 50 procent, konfigurace náprav: 4x2, rozvor náprav: 3 700 mm, barva: bílý, kabina řidiče: spací kabina, typ převodu: automatický, emisní třída: Euro 5, zavěšení: ocel, Rok výroby: 2008, provozní hodiny: 722 472 h, velikost přední pneumatiky: 315/80 22,5, velikost zadní pneumatiky: 315/80 22,5, Vybavení: ABS, hydraulika, klimatizace, palubní počítač, registrace nákladního vozidla, tempomat, uzávěrka diferenciálu, Referenční číslo pro dotazy: 69262
Scania, R 380
* Rok výroby: 2008
* ABS, protiblokovací systém brzd
* Klimatizace
* Chladicí box
* Vzduchové odpružení
* Tempomat
* Výklopná hydraulika
* Palubní počítač
* Uzávěrka diferenciálu
* Nízká hlučnost
* Dálková přeprava > 7,5 t
Dkodpfxoxuzyxo Ak Ton
* Rádio CD
* CB rádio
* Elektrická okna a zrcátka
* Typ převodovky: automatická
* Typ odpružení: listové
* Celková hmotnost: 18 000 kg
* Provozní hmotnost: 8 020 kg
* Užitečná nosnost: 9 980 kg
* Povolená celková hmotnost: 18 000 kg
* Stav pneumatik 1. náprava: 50 % -- 50 % - velikost pneumatik: 315/80 R22,5
* Stav pneumatik 2. náprava: 60 %|60 % -- 40 %|40 % - velikost pneumatik: 315/80 R22,5
* Rozvor: 3 700 mm
* Rozměry pneumatik: 315/80 R22,5
* Dvoukruhová hydraulika
* Maják (výstražná světla)
Zřeknutí se odpovědnosti:
Změny, mezitímní prodej a možné chyby vyhrazeny.
Další fotografie a videa najdete na našich webových stránkách.
Nabízíme široké portfolio služeb, například:
* Nákup/prodej/pronájem užitkových vozidel
* Rychlé a jednoduché financování
* Vyřízení veškeré (exportní) dokumentace
* Zajištění exportních/SPZ (tranzitních/zahraničních) značek
* Příprava vozidel: nové plachty, nápisy, lakování apod.
* Odborné nakládání a zajištění nákladu
* Technické kontroly TÜV, registrační služby
* Přeprava užitkových vozidel
Naši vyškolení odborníci Vám rádi poradí.
Malý inzerát
Mettingen
606 km
Panelová dodávka
OPELVivaro-e Kasten M (75-KWH) 99%SOH CarPlay Kamera
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 17 100 km, výkon: 100 kW (135,96 k), první registrace: 08/2023, typ paliva: elektrický, celková hmotnost: 3 015 kg, barva: šedá, typ převodu: automatický, počet míst k sezení: 3, Rok výroby: 2023, Vybavení: ABS, centrální zamykání, elektronický stabilizační program (ESP), klimatizace, 99% SOH hodnota baterie
Speciální výbava:
Design paket
Komfort paket
Metalická/perleťová barva
Opel Connect
Parkovací systém vpředu a vzadu
Zadní kamera
Kontrola tlaku v pneumatikách
Posuvné dveře vlevo i vpravo
Další výbava:
Airbag řidiče/spolujezdce, akustická ochrana chodců (vnější zvuk), multimediální audiosystém, podlaha zavazadlového/prostoru pro náklad (guma), palubní počítač, brzdový asistent, přední dvojlavice s úložným prostorem, elektrické vozidlo, elektromotor 100 kW (stálý výkon 57 kW), asistent rozjezdu do kopce (HSA, Hill Start Assist), zadní dvoukřídlé dveře bez okna, HV baterie 75 kWh (69 kWh netto), vnitřní zpětné zrcátko s automatickým zatmavením, karoserie/nástavba: dodávka, varianta karoserie: délka vozidla L2, nabíjecí kabel se zástrčkou Schuko (Mode 2), pevná přepážka nákladového prostoru, palubní nabíječka (11 kW), nastavitelný sloupek řízení (volant), regulace sklonu světlometů, rozvor 3275 mm, sada na opravu pneumatik, pravé posuvné dveře, ocelová kola 7x16, zásuvka (12V) v zavazadlovém/nákladovém prostoru, zásuvka (12V) ve středové konzole
Dkodpfx Akozbwx Es Ton
Malý inzerát
Bovenden
438 km
Odvalovací přívěs
WieltonPS2H-M3, Schlittenabrollanhänger bis 7,00 m
Zavolat
Stav: použitý, pohotovostní hmotnost: 3 700 kg, maximální hmotnost nákladu: 14 300 kg, celková hmotnost: 18 000 kg, konfigurace náprav: 2 nápravy, první registrace: 04/2023, zavěšení: vzduch, rozměr pneumatiky: 385/55 R 22,5, barva: černý, najeté kilometry: 1 001 km, typ převodu: jiný, kabina řidiče: jiný, Vybavení: ABS, Umístění vozidla: na cestě / v tranzitu, 2 nápravy, BPW nápravy, otočný čep, vzduchové odpružení, ABS (protiblokovací systém), kontejnerový zámek, boční hliníkový ochranný kryt, úložný box.
Nástavba: Přívěs s kluzným rámem pro výměnné kontejnery od 5 m do 7,00 m, 2x 9t BPW nápravy, kotoučové brzdy, schránka na nářadí, stav jako nový. Údaje jsou předběžné, protože vozidlo je na cestě! Údaje o příslušenství jsou bez záruky; změny, mezitímní prodej a chyby vyhrazeny!
Dkodey U Ifkepfx Ak Ten
Malý inzerát
Schermbeck
640 km
Kompresor
KaeserMobilair M 27 PE Kompressor NEU
Zavolat
Stav: nový, Funkčnost: plně funkční, výkon: 17,9 kW (24,34 k), typ paliva: nafta, barva: žlutý, provozní hmotnost: 575 kg, Rok výroby: 2026, Vybavení: přípojné zařízení, Kaeser Mobilair M 27 PE Kompresor NOVÝ
Kaeser Mobilair M 27 PE Kompresor – NOVÝ | Průtok vzduchu 1,6 m³/min | Provozní tlak 14 bar | Dieselmotor Kubota D1105 | mobilní stavební kompresor | úprava stlačeného vzduchu (A) NK/ZK | bez brzd
Technické údaje:
Výrobce: Kaeser
Model: Mobilair M 27 PE
Stav: NOVÝ
Provozní tlak: 14 bar
Průtok vzduchu: 1,6 m³/min
Motor: dieselový motor Kubota D1105
Výkon motoru: 17,9 kW
Objem nádrže: 40 litrů nafty
Připojení stlačeného vzduchu: 2 x G 3/4"
Provozní hmotnost: 575 kg
Podvozek: s ojí (mobilní použití)
Startovací systém: elektrický startér
Hlavní přednosti & výbava:
- Výkonný stavební kompresor pro profesionální využití
- Úprava stlačeného vzduchu (A) NK/ZK
- Robustní dieselový motor Kubota D1105 – spolehlivý a dlouhodobě odolný
- Kompaktní konstrukce – ideální pro mobilní nasazení
- Vysoký provozní tlak – vhodný pro speciální aplikace
- Konstrukce usnadňující údržbu – snadný přístup ke všem komponentům
- Stabilní podvozek – flexibilní použití na stavbě
- Vyrobeno firmou Kaeser – prémiová kvalita v oblasti technologie stlačeného vzduchu
Oblasti použití:
✓ Stavebnictví & hlubinné práce
✓ Silniční stavby & opravy
✓ Pokládka optických kabelů & vedení
✓ Pneumatické nářadí (raketové kladiva, vrtací kladiva, bourací kladiva atd.)
✓ Komunální práce & staveništní provoz
Umístění: Sklad D 46514 Schermbeck (NRW) – prohlídka a vyzvednutí možné
Doručení po celém Německu i do zahraničí na dotaz
Cena: vyzvednutí ze skladu Maassenstraße 91, D 46514 Schermbeck (okres Wesel)
Všechny údaje bez záruky. Změna a předchozí prodej vyhrazeny.
Ceny bez DPH / VAT není zahrnuto
Další kompresory skladem!
Nabídka také modelů Kaeser M 31, M 50, M 57 atd.
Dodpfszbzv Uox Ak Tokn
➡️ Nové a použité stroje, příslušenství a náhradní díly
Kaeser kompresor na prodej | M 27 PE NOVÝ | stavební kompresor 1,6 m³/min | 14 bar | dieselmotor Kubota D1105 | mobilní kompresor | Kaeser kvalita
Váš spolehlivý partner pro stavební kompresory a stavební stroje:
Claudio Macagnino Baumaschinen & Nutzfahrzeughandel GmbH
➡️ Zeptejte se nyní a zajistěte si ihned dostupné nové zboží!
Na přání rádi umožníme virtuální prohlídku stroje prostřednictvím videohovoru.
Malý inzerát
Bovenden
438 km
Hákový kontejner
Abrollcontainer mit Klappe ca. 9 m³,
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2024, barva: šedá, celková hmotnost: 15 000 kg, maximální hmotnost nákladu: 13 400 kg, pohotovostní hmotnost: 1 600 kg, objem ložného prostoru: 9 m³, šířka ložného prostoru: 2 380 mm, délka ložné plochy: 5 000 mm, výška ložného prostoru: 750 mm, typ převodu: jiný, kabina řidiče: jiný, Místo vozidla: na cestě / v tranzitu, ocelová nástavba, klapka.
Nástavba: hákový kontejner s přejezdovou zadní klapkou cca 9 m³, s odpružením, ARCHIVNÍ FOTKY, hákový kontejner dle DIN 30722-1, vnější ložiska promazatelná, podlaha 5 mm, stěny z 3 mm oceli, rozteč výztuh 750 mm, obvodové háky na plachtu a síť, pozinkované stoupací třmeny dle UVV z čela, výkyvná zadní klapka sklápěcí a s odpružením, v odstínu RAL 7016 antracitově šedá! 8x vazací oka (4x na každé straně), 2x vazací oka na přední stěně.
Dedjwn Ezcopfx Ak Tokn
Všechny údaje bez záruky, jelikož je vozidlo na cestě! ÚDAJE O PŘÍSLUŠENSTVÍ BEZ ZÁRUKY, změny, mezitímní prodej a omyly vyhrazeny!
Malý inzerát
Nowy Sacz
376 km
Sklápěcí vůz
VOLVOFM 380 Kipper 5,10 m * ATLAS TEREX 135.2ME-A2
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 422 000 km, výkon: 279 kW (379,33 k), první registrace: 11/2006, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 26 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, barva: bílý, typ převodu: mechanický, délka ložné plochy: 5 100 mm, šířka ložného prostoru: 2 300 mm, výška ložného prostoru: 800 mm, Rok výroby: 2006, Vybavení: ABS, jeřáb, klimatizace, Volvo FM 380 / 6x4
Sklápěč 5,10 m + JEŘÁB + DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Bez nehody
VE VELMI DOBRÉM STAVU!
? ROK VÝROBY: 2006
? NAJETO: 422 000 km
VÝBAVA:
? ABS
? ELEKTRICKÁ OKNA
? ELEKTRICKÁ ZRCÁTKA
? POSILOVAČ ŘÍZENÍ
? TACHOGRAF
? KLIMATIZACE
SKLÁPĚČ: 510 x 230 x 80 cm (D x Š x V)
NOSNOST: 11 000 kg
CELKOVÁ HMOTNOST: 26 000 kg
ROZMĚR PNEU: 13R22,5
ROZVOR: 390/135 cm
PODVOZEK: LISTOVÉ PRUŽINY
JEŘÁB: ATLAS TEREX 135.2ME - A2 + DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
TEL.:
* KUBA – POLSKY, ANGLICKY, NĚMECKY, ITALSKY
* SEBASTIAN – POLSKY, NĚMECKY, ITALSKY, ????
* LASZLO – MAĎARSKY
* COSTEL – RUMUNSKY
(Všechny exportní formality včetně značek zařídíme)
* RADEK – ????
: 39828
Djdex Nlnxjpfx Ak Tekn
Malý inzerát
Kirchberg
403 km
Sklopný návěs
BENALUBULKLINER S 51,5 m³, AGRAR, Vollaluminium Getre
Zavolat
Stav: použitý, celková hmotnost: 39 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 06/2024, další kontrola (TÜV): 06/2026, Výsuvný píst: Hyva, pístnice sklopného mechanismu pochromovaná – zdvih 7100 mm – varovný signál sklápění, připojení: 1" hydraulické připojení se závitem a hydraulická hadice: délka 2,2 m s 1" (palcovým) šroubením – vnitřní! Zahnutý hliníkový podvozek, hliníkový korbový nástavec s tunelem, ocelové podpěry, nápravy SAF Offroad, 1. náprava zvedací, 6x pneumatiky 385/65 R22,5 Bridgestone RT, 1 tažné oko, kulatá LED zadní světla, konfigurace 2+1, rychlouzávěr plachty. Skříňka na nářadí, odnímatelné stupačky, 2 držáky na lopaty (vnější), 25L nádrž na vodu, ASW v přední části ložného prostoru, pneumatický vibrátor vpředu s ovládacím ventilem na levé straně, zásobník na obilí s držáky u každého výsypného žlabu. Korba s hladkými bočními stěnami – dvoustěnný podélný dutý profil – proměnná síla stěny (3 mm v polovině výšky) – vnitřní délka 9,50 m – užitná vnitřní výška 2200 mm – horní nosník skloněný dovnitř, tunelem vyztužené dno korby – síla dna 5 mm, užitná šířka uvnitř (mm) 2410, vyztužovací příčky na dně – zdvojení horních profilů – čelo se sklonem 14° – tloušťka 4 mm – kuželovitá prohlubeň zúžená na 450 mm vnitřního prostoru. Univerzální dveře – dvojité pákové uzávěry – sklápěcí horní příčka – dvoukřídlé dveře – 1 obilný žlab s ochranným krytem v každém křídle; gumové těsnění na křídlech i na pevném rámu, typ křídel hladká stěna, souvislé svary na vnitřní straně dveří, rolovací plachtový systém – bílý průhledný pruh – boční napínací popruhy – kulaté hliníkové střechové oblouky (100 mm rozteč) – zakulacený horní profil, otočný, nastavitelný, odnímatelný, sklopný na bok – hliníkové kované multifunkční uzávěry plachty (rovné – zahnuté – sklopné), tyč pro plachtu ano, poloviční zajišťovací tyč, uzávěr dveří pneumaticky automaticky odjišťovaný kyvný rám se 4 háky. Horní závěs dveří – kyvná klapka s horním hliníkovým dvojitým závěsem – odnímatelná, integrovaná do výšky bočnice. Výsypné šoupě vpravo & vlevo (hliník)
Dodport N Sfefx Ak Tjkn
Malý inzerát
Hlavní město Praha
75 km
Ofsetový rotační tiskový stroj
Zhejiang Weigang Machinery Co. Ltd.INTERMITTENT LABEL WEB-OFFSET PRINTING M
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2015, offsetovo flexotisková rotačka
pasovací BST kamera
odvíječ
semi rotační uv flexo komorové č.1
semi rotační uv flexo komorové č.2
semi rotační uv ofset č.1
semi rotační uv ofset č.2
Dkodpjwgittjfx Ak Ton
jednotka studené ražby pro ofset
semi rotační uv ofset č.3
semi rotační uv ofset č.4
semi rotační uv ofset č.5
semi rotační uv ofset č.6
semi rotační uv flexo komorové lakovací č.3
semi rotační výsek
navíječ
max rychlost 50 - 180 m/min
barevnost 4 - 10 barev
max délka tisku 350 mm
max šířka papíru 320 mm
max šířka tisku 300 mm
max průměr odvíjení 700 mm
max průměr navíjení 600 mm
stroj včetně bezprocesního ctp Agfa PT - R4300S
Malý inzerát
Pfalzgrafenweiler
523 km
Laboratorní lis
JoosLAP-M 30
Zavolat
Rok výroby: 2023, stav: jako nový (vystavovací stroj), Spodní pístový lis
Dedpfx Aekuz T Uok Tokn
Lisovací síla 300 kN
Lisovací plocha 300 x 300 mm
spec. tlak 3,3 N/mm²
otvor 200 mm
Ohřívací deska jako pevná ocelová ohřívací deska
Elektricky vyhřívaná až na 250 °C
Řízení Siemens S7-1200 s 12" dotykovým panelem
Mechanická bezpečnostní brána
Záznam dat
Malý inzerát
Heilbronn
462 km
Návěs s pohyblivou podlahou
STASbioSTAR ca 100 cbm 14,9 m Innenlänge
Zavolat
Stav: použitý, maximální hmotnost nákladu: 27 500 kg, celková hmotnost: 36 000 kg, konfigurace náprav: 3 nápravy, první registrace: 06/2023, další kontrola (TÜV): 06/2025, objem ložného prostoru: 100 m³, Rok výroby: 2023, Vybavení: ABS, bioSTAR cca 100 cbm 14,9 m vnitřní délky
stříbrnošedá
BIOSTAR - ŘIDITELNÁ NÁPRAVA - V14900 - SSVISLÁ ČELNÍ STĚNA - SVISLÉ ZADNÍ DVEŘE
Vnitřní délka nástavby: +/-14900 mm
Vnitřní šířka nástavby: 2475 mm
Objem nástavby: cca 90 cbm
Celková povolená hmotnost: 36 t
Rozvor náprav: 1310 mm
Vlastní hmotnost: 8500 kg
Výška sedla: 1150 mm
TECHNICKÝ POPIS
1. RÁM
VÝŠKA SEDLA: Přesná výška sedla je 1150 mm.
NÁPRAVY: Tridem: Značka: SAF - CUSTOM DESIGN (CD), kapacita: 3 x 9 t, zavěšení: originální vzduchové pérování SAF, brzdy: velký kotouč, zális: ET 120, BSA: ano. První náprava je automaticky zvedací náprava, ovládaná systémem EBS-E. Třetí náprava je říditelná následná náprava.
UKAZATEL OPOTŘEBENÍ BRZD: Indikátory opotřebení brzd jsou zapojeny.
FUNKCE ZVEDACÍ NÁPRAVY: Bez zvedací nápravy. S asistentem rozjezdu.
ASISTENT ROZJEZDU: Aktivuje se tlačítkem v LKW (výbava LKW není součástí).
VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ: Zdvihací a spouštěcí zařízení. Hliníkový tlakový vzdušník.
UZAMYKÁNÍ ŘIDITELNÉ NÁPRAVY: Uzamčení řiditelné nápravy je realizováno přes: - couvací světla - tlačítko v LKW (výbava LKW není součástí).
PNEUMATIKY: 6 x 385/65 R 22.5 pneumatiky pro regionální dopravu (výběr výrobce) na hliníkových ráfcích ALCOA MATT. ET 120.
BRZDOVÝ SYSTÉM – EBS: Systém EBS-E WABCO 2S/2M - PREMIUM MODULÁTOR, dvouokruhová tlakovzdušná brzdová soustava dle směrnic CE. Parkovací brzda na dvě nápravy s pružinovým zásobníkem. Se SMARTBOARD. R.S.S. (Roll Stability System).
OSVĚTLENÍ - ASPÖCK: 24 V elektroinstalace. 2 x 7-pin + 1 x 15-pin zásuvky ISO. Sada Aspöck. Na boku návěsu je instalováno oranžové LED osvětlení. Bez zadní rozvodné skříně - NORDIC.
ZADNÍ OSVĚTLENÍ V OCHRANNÉM RÁMU: Osvětlení je instalováno v pevném alu podjezdu. S hliníkovým ochranným krytem na světla (sklopným). 2 x 1 pětikomorová svítilna – EUROPOINT III – LED provedení.
Dkedpfx Aoxplxzjk Tsn
HYDRAULIKA: Uživatelský připoj na čelní stěně. S extra možností připojení pod nástavbou před podpěrnými nohami.
PŘÍSLUŠENSTVÍ
VYSOUVACÍ ŽEBŘÍK VZADU: Vzadu integrovaný vysouvací žebřík vpravo.
PNEUMATICKÉ CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ: S pneumatickým centrálním zamykáním.
SKŘÍŇ NA NÁŘADÍ: PVC skříň na nářadí se zámkem (800 x 460 x 430 mm).
DRŽÁK REZERVNÍHO KOLA: Jednoduchý hliníkový držák rezervy.
2. KORBA
ČELNÍ STĚNA: Čelní stěna z robustních hliníkových profilů plank.
VNITŘNÍ KRYTÍ MEZI PODLAHOU A ČELNÍ STĚNOU: Pevné utěsnění mezi podlahou a čelní stěnou pomocí alu profilu a PVC těsnění.
BOČNÍ STĚNY: Hladké bočnice uvnitř i venku. Dvouvrstvé bočnicové profily 600 mm široké - 30 mm silné - 3 mm uvnitř - 2 mm vně (pro obilí). Bočnicové profily uvnitř celosvařované.
OPOTŘEBOVACÍ PLECHY: Opotřebovací plech z hliníku, obdélníkový, uvnitř vzadu, 2000 (d) x 1500 (v) x 4 mm.
POSUVNÁ PODLAHA: Systém CARGO FLOOR CF 500 SL-C, elektrické ovládání. 21 podlahových prken. Pohonná jednotka: 3x dvoučinný hydraulický válec s pracovním zdvihem 200 mm. Zadní zakončovací plech z nerezu.
OVLÁDÁNÍ PODLAHOVÉHO SYSTÉMU: Elektrické ovládání – originální dálkové ovládání Cargo Floor. Nakládání - stop - vykládání přes spínač. Nouzové manuální ovládání unikátním červeným otáčecím Cargo knoflíkem.
RÁM POSUVNÉ PODLAHY: Pro rozvor 7850 mm. 21 podlahových prken.
PODLAHOVÁ PRKNA: 21 hliníkových podlahových prken – 8 mm žebrovaných s navařenými alu koncovkami.
ZADNÍ DVEŘE: 2 portálové dveře…
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Machineseeker

Malý inzerát
Riederich
473 km
Plachtová dodávka
MERCEDES-BENZATEGO 818 L Pritsche/Plane 7,10 m LBW 1 T*EDSCHA
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 344 811 km, výkon: 130 kW (176,75 k), první registrace: 07/2016, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 7 490 kg, další kontrola (TÜV): 08/2026, barva: bílý, typ převodu: automatický, počet míst k sezení: 2, objem ložného prostoru: 42 m³, délka ložné plochy: 7 100 mm, šířka ložného prostoru: 2 500 mm, výška ložného prostoru: 2 364 mm, Rok výroby: 2016, Vybavení: ABS, elektronický stabilizační program (ESP), klimatizace, zvedací plošina, ATEGO 818 L plošina/plachta 7,10 m s hydraulickým čelem 1 t
* Posuvná střecha EDSCHA
* klimatizace + vzduchové odpružení zadní nápravy
Plachta je označená, možnost její výměny nebo odstranění za příplatek.
* Číslo vozidla pro dotazy zákazníků: 4673
* Motor EURO VI, verze 2
* Active Brake Assist (asistent nouzového brzdění)
Dsdpfx Akoy Tz E Uo Tekn
* Klimatizace
* Asistent udržování jízdního pruhu
* Hydraulické čelo
* Vzduchové odpružení zadní nápravy
* Nastavitelný aerodynamický deflektor
* ESP (elektronický stabilizační program)
* Airbag řidiče
* Elektronický brzdový systém s ABS a ASR
* Komfortní odpružené sedadlo řidiče
* Elektrická okna na obou stranách
* Převodovka G 71-6/9,20-1,0
* Mercedes PowerShift 3
* Tempomat
* Horní odkládací prostor na motorovém tunelu
* AdBlue nádrž 25 l
* Pracovní světlomet pro manévrování
* Střešní okno/ventilace střechy
* Hmotnostní varianta 7,49 t (3,4/4,6)
* Hlavní zrcátko elektricky ovládané, řidičova strana
* Elektronická jednotka přívodu tlakového vzduchu s topením
* Plastová palivová nádrž 80 l, vlevo
* Motor OM934, R4, 5,1 l, 130 kW (177 PS), 750 Nm
* Rozvor 4 820 mm
* Bezdušové pneumatiky 215/75 R 17,5 VA/VLA
* Kabina S-ClassicSpace 2,30 m, tunel
* Stabilizátor pod rámem, zadní náprava
* Metalický lak, možnost výběru odstínů
* Digitální tachograf, EU, otáčkoměr, ADR
* Bez přípravy na mýtný systém
* Zelená emisní plaketa
* Dvoumístná verze
* Pravidelně servisováno
* Metalický lak
Bez záruky za tiskové a písemné chyby
Prodej pouze podnikatelům
Změny, předchozí prodej a omyly vyhrazeny. Popis slouží pouze k identifikaci vozidla a není zárukou ve smyslu kupního práva. Rozhodující je stavba a popis dle kupní smlouvy.
* Špičkový servis a kvalita
* Rádi Vám připravíme nabídku LEASINGU, FINANCOVÁNÍ nebo NÁKUPU NA SPLÁTKY
* Možnost pojištění na dotaz
* TÜV / UVV LBW / kontrola tachografu a montáž OBU zařízení našimi partnery přímo na místě
* 30denní vývozní registrační značky
* Kompletní vývozní doklady na vyžádání
* Mýto pro Toll-Collect lze u nás objednat
* Zdarma transfer z letiště Stuttgart nebo z nádraží Metzingen (Württ)
* NÁDRAŽÍ PRO PŘÍJEZD: 72555 METZINGEN/WÜRTT.
* PRO ANGLIČTINU * Andreas Pittas * Thomas Pittas
* Alexander Pittas * Robin Pittas
WHATSAPP číslo * *
---- Navštivte nás na našich webových stránkách
* stále více než 200 vozidel skladem
Malý inzerát
Frankfurt am Main
483 km
Skříňový nákladní automobil
MERCEDES-BENZ1218 L ATEGO 7,2 m Koffer Lbw AHK
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 158 400 km, výkon: 130 kW (176,75 k), první registrace: 10/2022, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 11 990 kg, konfigurace náprav: 2 nápravy, typ převodu: automatický, emisní třída: Euro 6, objem ložného prostoru: 42 m³, délka ložné plochy: 7 200 mm, šířka ložného prostoru: 2 490 mm, výška ložného prostoru: 2 370 mm, Vybavení: ABS, klimatizace, zvedací plošina, Zadní zvedací plošina Palfinger, nosnost 1 500 kg, délka 1 800 mm.
Dkedpoy T Ac Isfx Ak Ton
---- Skříňový nástavba Spier Athlet z vrstvené překližky.
----* Skříň bez zadních dveří, vykládací plošina slouží zároveň jako zadní uzávěr
* Skříň z vrstvené překližky
* Elektronický brzdový systém (EBS) s ABS a ASR
* Kotoučové brzdy na přední i zadní nápravě
* Dvoukruhová přívěsová brzda
* Rozvor 4 760 mm
* Komfortní odpružené řidičovo sedadlo
* Elektrická okna na obou stranách
* Klimatizace
* Vyvýšená odkládací přihrádka na motorovém tunelu
* Střešní okno/ventilační klapka ve střeše
* 24V, 15-pólová zásuvka pro přívěs
* S-kabina
* ClassicSpace S-kabina, šířka 2,30 m, tunel
* ClassicSpace
* Centrální zamykání
* Světelný senzor
* Senzor deště
* Automatická převodovka
* Mercedes PowerShift 3
* Vyhřívání řidičova sedadla
* 12t vozidlo
* Pneumatické odpružení zadní nápravy
* Rádio s USB a Bluetooth
* Palivová nádrž 120 l
* AdBlue nádrž 25 l
* Motor emisní třídy Euro 6, E
* Motorová brzda
* Parabolické přední pružiny 4,4 t
* Tažné zařízení Ringfeder
* Tažné zařízení G135 pro centrálně ojížděné přívěsy
* Příčný nosník AHK G135 pro centrální přívěs
* Elektronický stabilizační program (ESP)
* Asistent pro udržení jízdního pruhu
* Aktivní brzdový asistent
* Tempomat
* Hmotnostní varianta 11,99 t (4,4/8,1)
* Ližiny pro upevnění nákladu
---- Prodej pouze podnikatelům! Bez záruky za správnost údajů! Změna i předchozí prodej vyhrazeny! Platí výhradně naše všeobecné obchodní podmínky! Rádi Vám připravíme nabídku na leasing nebo financování.
Malý inzerát
Amt Wachsenburg OT Thörey
343 km
Autopřepravník
MERCEDES-BENZAtego 2 6-Zyl. 4x2 1024 4x2 OM 906 LA
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 182 000 km, výkon: 175 kW (237,93 k), první registrace: 12/2013, typ paliva: nafta, celková hmotnost: 10 500 kg, konfigurace náprav: 2 nápravy, další kontrola (TÜV): 01/2027, typ převodu: mechanický, emisní třída: Euro 5, délka ložné plochy: 7 200 mm, šířka ložného prostoru: 2 400 mm, Rok výroby: 2013, Vybavení: klimatizace, kompresor, nezávislé topení, sazečkový filtr, Speciální výbava:
Airbag na straně řidiče, dvouokruhová přívěsová brzda, tažné zařízení pro centrální nápravový přívěs G 250, přívěsová zásuvka 12V / 13-pinová, přívěsová zásuvka 24V / 15-pinová, pracovní světlomety na zadní straně kabiny nahoře, zesílená baterie, dálková kabina s kokpitem, dvoulůžko, uzávěrka diferenciálu zadní nápravy, hliníkový vzdušníkový zásobník, pneumatický klakson/stlačený vzduch na střeše kabiny, elektrické ovládání oken, alternátor 100 A, informační grafický displej s ekologickým ukazatelem, nádrž na močovinu (AdBlue): 35 l, typ karoserie: vysoká střecha, komfortní centrální zamykání, palivová nádrž: 180 l plastová, jednosekční vyhřívaný vzduchový vysoušeč, programovatelný speciální modul, lůžko nahoře jednodílné, dole dvoudílné, sedadla v kabině: komfortní odpružené sedadlo řidiče, zástěrky zadních blatníků, zesílený stabilizátor zadní nápravy (pro extrémně vysoké zatížení), 12V zásuvka, 24V zásuvka v kabině, příčné nosníky pro tažné zařízení – výměnná koule a čep, příprava na mýtný systém, dodatečná tepelná izolace, tepelně izolační skla, přídavné (vzduchové) topení.
Další výbava:
Emisní norma EURO 5, konfigurace náprav: 4x2, vnější zrcátka elektricky ovládaná a vyhřívaná, kabina: L (dlouhá), 6stupňová převodovka – typ: G 85-6, nádrž na močovinu (AdBlue): plastová, elektricky ovládané střešní okno (skleněné), zadní náprava H 2, talířové kolo 325, vnitřní filtr: pylový filtr, karoserie/podvozek: podvozek, facelift modelu Atego 2, motor 6,4 l – 175 kW diesel (OM 906 LA), start-stop systém motoru, motorová brzda s konstantní škrticí klapkou, rozvor 4820 mm, kotoučové brzdy, SCR systém (AdBlue technologie), boční ochrana proti podjetí, sedadla v kabině: samostatné pevné sedadlo spolujezdce, ocelová kola 6.75x17.5, brzdový systém Telligent s ABS, zadní nepohyblivá ochrana proti podjetí, přední ochrana proti podjetí, imobilizér, max. povolená hmotnost 10,50 t, užitečné zatížení 5150 kg, retardér, motorová brzda, LED hlavní světlomety,
Hliníková nástavba FVG délka 6400 mm + 300 mm, šířka 2500 mm, výška ložné plochy 950 mm, lanový naviják 4 tuny,
Užitečné zatížení 5150 kg
Dkodpfxjy Sc Unj Ak Tjn
Vozidlo z 1. majitele, nehavarované. Zadní pneumatiky jako nové. Vozidlo bylo pravidelně servisováno.
Změny a omyly vyhrazeny.
Malý inzerát
Hamburg
555 km
Dodávka s vysokou střechou
IVECO35S16V, Laderaumlänge ca. 4.68 m
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 67 442 km, výkon: 115 kW (156,36 k), první registrace: 01/2023, typ paliva: nafta, pohotovostní hmotnost: 2 486 kg, maximální hmotnost nákladu: 1 014 kg, celková hmotnost: 3 500 kg, rozměr pneumatiky: 225/65 R16, konfigurace náprav: 4x2, rozvor náprav: 4 100 mm, další kontrola (TÜV): 02/2025, barva: bílý, kabina řidiče: jiný, typ převodu: mechanický, emisní třída: Euro 6, zavěšení: ocel, počet míst k sezení: 3, objem ložného prostoru: 15 m³, délka ložné plochy: 4 680 mm, šířka ložného prostoru: 1 740 mm, výška ložného prostoru: 1 900 mm, Vybavení: ABS, klimatizace, řízení trakce, CERTIFIKOVANÝ OJETÝ STANDARD, barva bílá IC 194, pohotovostní hmotnost: 2 486 kg, maximální přípustná hmotnost: 3 500 kg, ložný prostor (D x Š x V): 4 680 mm x 1 740 mm x 1 900 mm, 1. náprava: 225/65 R16, sedadla látková, listová pera, 1x airbag, elektronický stabilizační program ESP, regulace prokluzu ASR, automatická klimatizace, výškově nastavitelná sedačka řidiče, lavice spolujezdce, rádio, digitální příjem rádia DAB, USB konektor, příprava pro mobilní telefon Bluetooth, multifunkční volant, nastavitelný sloupek řízení, elektrická okna, vnější teploměr, vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná, imobilizér, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, tónovaná skla, přepážka s oknem, podlaha ložného prostoru dřevěná, čalounění bočních stěn ložného prostoru vysoké z plastu, zadní dveře s úhlem otevření 270°, denní svícení, držák nápojů, omezovač rychlosti na 160 km/h, příprava pro 13-pinovou zásuvku přívěsu (12V). 2 řady zajišťovacích lišt Airliner po stranách. Centrální odkládací prostor s USB nabíjecím portem. Standardní stav: vozidlo v aktuálním stavu. Plus stav: technická příprava před předáním vozidla včetně nové TÜV a údržby dle časového intervalu. Příplatek 2 800,00 EUR. 1 rok záruka na ojetý vůz Intec Premium Plus. Příplatek 800,00 EUR. Volitelně za příplatek: odstranění promáčklin. V případě dotazů se obraťte na Jana Furtaka. Telefon . Změny a omyly vyhrazeny. Prodej pouze firemním zákazníkům. Bývalé vozidlo z půjčovny.
Dsdpfovl Nh Aox Ak Tskn
Usnadňujeme vám hledání: "komori la 437 67 m"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.























































































































































































































































































































