AGATHON 150 SL2 Bezhrotá bruska na kulato
TECHNICKÉ ÚDAJE
Pracovní kotouč:
Gbodor Hdi Aspfx Amcol
Průměr: 150 mm
šířka: 50 mm
Otvor: 50 mm
Řídicí kotouč:
Průměr: 100 mm
Šířka: 50 mm
otvor: 40 mm
Průměr obrobku: 40 mm
Minimální: 0,1 mm
Maximální: 12 mm
Max. Délka pro ponorné broušení: 49 mm
Hmotnost: 750 kg
Připojené zatížení: 3 X 380 V / 50 Hz
Stlačený vzduch: 5-6 barů
Rozměry:
Stroj: 1000 x 500 x 880 mm
Elektrická skříň: 1550 x 540 x 420 mm
Nádrž na chladicí kapalinu: 750 x 550 x 700
ROZSAH NABÍDKY
USA: (neúplný seznam):
Brusné kotouče
regulační kotouče
Náhradní příruba
trn
Brusné podložky
Kompletní provozní dokumentace
Přesný rozsah nabídky dle fotogalerie
Nepřebíráme žádnou odpovědnost za správnost, úplnost a aktuálnost uvedených informací.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
TECHNICKÉ ÚDAJE
Pracovní kotouč:
Gbodor Hdi Aspfx Amcol
Průměr: 150 mm
šířka: 50 mm
Otvor: 50 mm
Řídicí kotouč:
Průměr: 100 mm
Šířka: 50 mm
otvor: 40 mm
Průměr obrobku: 40 mm
Minimální: 0,1 mm
Maximální: 12 mm
Hmotnost: 750 kg
Stlačený vzduch: 5-6 barů
Rozměry:
Stroj: 1000 x 500 x 880 mm
ROZSAH NABÍDKY
USA: (neúplný seznam):
Brusné kotouče
regulační kotouče
Náhradní příruba
trn
Brusné podložky
Kompletní provozní dokumentace
Dokumenty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Contamine-sur-Arve
794 km
Bezhrotá bruska
AGATHON150SL2
AGATHON150SL2
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
CNC 3+2 vertikální obráběcí centrum, frézka, VMC, BAZ, 5osé frézovací centrum
DECKEL MAHODMU 35 M - SIEMENS 810D mit ShopMill
Contamine-sur-Arve
794 km
CNC soustružnický automat
GILDEMEISTERSprint 42 linear
GILDEMEISTERSprint 42 linear
Zuchwil
652 km
Automatický soustruh
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Jünkerath
637 km
Frézka
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V