Arburg 420C 1300-350
FCA VB plus DPH
Rok výroby
2001
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Hannover Německo
Vstřikovací stroj Arburg 420C 1300-350
more Images
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Arburg 420C 1300-350
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vstřikovací stroj
Výrobce:
Arburg
Model:
420C 1300-350
Výrobní číslo:
184172
Rok výroby:
Stav:
dobrý (použitý)
Funkčnost:
plně funkční
Provozní hodiny:
56 380 h
Cena a lokalita
FCA VB plus DPH
Umístění:
30 Hannover, Deutschland Německo
Zavolat
Technické údaje
Upínací síla:
1 300 kN
Popis
Použitý vstřikovací lis
Stroj má kompletní historii se všemi důležitými opravami a výměnami komponentů, například hadic.
Výrobce: Arburg
Typ: 420C 1300-350
Rok výroby: 2001
Číslo stroje: 184172
Ovládání: Selogica
Provozní hodiny: 56 380 h
Pravidelný servis výrobcem
Uzavírací jednotka
Uzavírací síla: 1300 kN / 130 tun
Vzdálenost mezi táhly: 420 x 420 mm
Upínací desky: 570 x 570 mm
Vysunutí vyhazovače: 175 mm / 40 kN
Otevírací zdvih: 500 mm
Instalační výška nástroje: 250 mm
Godpevimd Njfx Amcobl
Vzdálenost mezi upínacími deskami: max. 750 mm
Vstřikovací jednotka
Vstřikovací objem: 145 ccm
Vstřikovací hmotnost: 127 g
Průměr šneku: 35 mm
Vstřikovací tlak: 2500 bar