Arburg 520 S 1500-400
Rok výroby
2016
Stav
Použitý
Umístění
Německo Německo
Vstřikovací lisy Arburg 520 S 1500-400
more Images
Arburg 520 S 1500-400
Arburg 520 S 1500-400
Arburg 520 S 1500-400
Arburg 520 S 1500-400
Arburg 520 S 1500-400
Arburg 520 S 1500-400
Arburg 520 S 1500-400
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vstřikovací lisy
Výrobce:
Arburg
Model:
520 S 1500-400
Rok výroby:
2016
Stav:
připraven k použití (použité)
Cena a lokalita
Umístění:
Deutschland Německo
A20973412
Referenční číslo:
INNO30618
Aktualizace:
naposledy dne 16.01.2026
Popis
K dispozici je plně vybavený vstřikovací lis Arburg včetně jednotky pro přívod čistého vzduchu (Filter Fan Unit) a odebíracího robota. Uzavírací síla: 1600 kN, průměr šneku: 45 mm, max. ohřev válce: 450°C, celkový příkon: 85,5 kW, zvýšení stroje: 100 mm, provozní hodiny: cca 13 361 h. Arburg Multilift H: osa: B, zdvih v ose Z: 1400 mm, délka dopravníku: 2500 mm, šířka dopravníku: 600 mm, rozsah ukládací výšky: 900–1300 mm, teplotní odolnost: 160°C. Dokumentace je k dispozici. Prohlídka na místě je možná.
Gjdpfx Aoyab Nfsmcobl
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Naposledy online: minulý týden
Registrován od: 2017
2 000 Inzeráty online
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 30 58... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more images
Německo Německo
558 km
Arburg 520S-1500-400
Arburg520S-1500-400
Ověřený prodejce
Malý inzerát
Použitý vstřikovací lis HyPET 120 - 2009 Husky HyPET120 P85/95 E85
Indie Indie
587 km
Použitý vstřikovací lis HyPET 120 - 2009
HuskyHyPET120 P85/95 E85
Ověřený prodejce
558 km
Arburg 520S-1500-400
Arburg520S-1500-400
Vstřikovací stroj Arburg 520 S 1500-400
386 km
Vstřikovací stroj
Arburg520 S 1500-400
Rakousko Rakousko
Husky HPETL230E-RSE95D-95
HuskyHPETL230E-RSE95D-95
Vstřikovací stroj Arburg 520S-1500-400 (217)
Polsko Koszalin
487 km
Vstřikovací stroj
Arburg520S-1500-400 (217)
Spotting press Reis TUS 90OK - 40
Německo Ennepetal
599 km
Spotting press
ReisTUS 90OK - 40
Vstřikovací stroje - plně elektrické Arburg Arburg 520 A 2000-400 Alldrive inkl. Multilift, 2006 (Electric)
Německo Pegnitz
283 km
Vstřikovací stroje - plně elektrické
ArburgArburg 520 A 2000-400 Alldrive inkl. Multilift, 2006 (Electric)