7,5 kW šroubový kompresor, nové řízeníAtlas Copco
GA 7
7,5 kW šroubový kompresor, nové řízení
Atlas Copco
GA 7
EXW Pevná cena plus DPH
700 €
Rok výroby
1996
Stav
Použitý
Umístění
Erlangen 

Základní údaje
- Označení stroje:
- 7,5 kW šroubový kompresor, nové řízení
- Výrobce:
- Atlas Copco
- Model:
- GA 7
- Rok výroby:
- 1996
- Stav:
- vyžaduje opravu (použité)
- Provozní hodiny:
- 444 h
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
700 €
- Umístění:
- Frauenauracher Str. 61, 91056 Erlangen, Deutschland

Zavolat
Podrobnosti nabídky
- ID inzerátu:
- A23184191
- Aktualizace:
- naposledy dne 22.10.2026
Popis
Atlas Copco GA 7 – šroubový kompresor, 7,5 kW – rok výroby 1996
Prodej v zastoupení zákazníka!
Na prodej je použitý šroubový kompresor od renomovaného výrobce Atlas Copco, model GA 7, rok výroby 1996.
Kompresor dlouho nestál v provozu. Proto je nabízen jako nefunkční.
Technické údaje:
Lodpe Adu H Uofx Andehn
* Výrobce: Atlas Copco
* Model: GA 7
* Rok výroby: 1996
* Výkon motoru: 7,5 kW
* Maximální tlak: 7,5 bar
* Průtok: 1140 l/min
* Řízení: Elektronikon II
* Zobrazené provozní hodiny: 444 h
* Stav: Použitý
Důležité upozornění k provozním hodinám:
Původní řídicí jednotka byla nahrazena jinou. Proto nelze aktuálně zobrazené provozní hodiny (444 h) považovat za skutečný celkový provozní čas kompresoru. Skutečný celkový provozní čas není znám.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Prodej v zastoupení zákazníka!
Na prodej je použitý šroubový kompresor od renomovaného výrobce Atlas Copco, model GA 7, rok výroby 1996.
Kompresor dlouho nestál v provozu. Proto je nabízen jako nefunkční.
Technické údaje:
Lodpe Adu H Uofx Andehn
* Výrobce: Atlas Copco
* Model: GA 7
* Rok výroby: 1996
* Výkon motoru: 7,5 kW
* Maximální tlak: 7,5 bar
* Průtok: 1140 l/min
* Řízení: Elektronikon II
* Zobrazené provozní hodiny: 444 h
* Stav: Použitý
Důležité upozornění k provozním hodinám:
Původní řídicí jednotka byla nahrazena jinou. Proto nelze aktuálně zobrazené provozní hodiny (444 h) považovat za skutečný celkový provozní čas kompresoru. Skutečný celkový provozní čas není znám.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2016
195 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+49 9131 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Harlingen
788 km
šroubový kompresor
Atlas CopcoGA 7 VSD ff
Atlas CopcoGA 7 VSD ff
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Erlangen
325 km
Variabilní šroubový kompresor 7,5 kW
FirstAirFAS SC 7
FirstAirFAS SC 7
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Rödermark
477 km
Kompaktní šroubový kompresorový systém
ATLAS COPCOGA 7 Kompakt
ATLAS COPCOGA 7 Kompakt
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Oelde
562 km
Atlas Copco GA7-13 VSD
Atlas CopcoGA7- 13 VSD
Atlas CopcoGA7- 13 VSD
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Wald
506 km
Studená kotoučová pila kotoučová pila pila
EiseleVMS 350
EiseleVMS 350
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Oelde
562 km
Frekvenční měniče Atlas Copco GA7 P-13
Atlas CopcoGA7 VSDs P- 13
Atlas CopcoGA7 VSDs P- 13
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Wilków
211 km
šroubový kompresor
Atlas CopcoGA7VSD
Atlas CopcoGA7VSD
Úspěšně
Vaše zpráva byla odeslána.
Malý inzerát
Wilków
211 km
šroubový kompresor S015862
Atlas CopcoGA7 P
Atlas CopcoGA7 P
Váš inzerát byl úspěšně smazán
Došlo k chybě

























































