GA26VSDFF
šroubový kompresor
Atlas Copco
GA26VSDFF
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2015
Stav
Použitý
(plně funkční)
Umístění
Stawiec
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- šroubový kompresor
- Výrobce:
- Atlas Copco
- Model:
- GA26VSDFF
- Rok výroby:
- 2015
- Stav:
- velmi dobrý (použité)
- Funkčnost:
- plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Umístění:
- Stawiec 11D, 56-300 Milicz, Polska
Popis
Šroubový kompresor ATLAS COPCO GA26VSDFF, stroj s frekvenčním měničem po servisu
Technické údaje:
výkon: 5,15 m3/min;
motor o výkonu 26 kW,
max. tlak: 13 bar;
rok výroby: 2015
provozní hodiny: 9845 h
30900 netto
38007 brutto
Giedpoy Idhnofx An Het
Kompresor je plně funkční, připravený k provozu, se zárukou.
Zajišťujeme servis.
Níže odkaz na video.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Technické údaje:
výkon: 5,15 m3/min;
motor o výkonu 26 kW,
max. tlak: 13 bar;
rok výroby: 2015
provozní hodiny: 9845 h
30900 netto
38007 brutto
Giedpoy Idhnofx An Het
Zajišťujeme servis.
Níže odkaz na video.
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2017
168 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+48 71 70... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Stawiec
232 km
Atlas CopcoGA26VSDFF
Atlas CopcoGA26VSDFF
Malý inzerát
Německo
386 km
Jednohřídelový drtič
GrossGAZ 62
GrossGAZ 62
Aukce
Aukce ukončena
Baden-Württemberg
452 km
Kompresor
ATLAS COPCOGA 26 VSD+FF
ATLAS COPCOGA 26 VSD+FF
Německo
386 km
Atlas CopcoGA26VSD
Atlas CopcoGA26VSD
Tata
320 km
Atlas Copco GA223,1m3/min 10bar
Hohenems
504 km
šroubový kompresor GA26FF
Atlas CopcoGA26FF
Atlas CopcoGA26FF
Tatabánya
332 km
ALUP Luftkompressor 22 kW 3.9m3/hSCK 31-10 (2974)