HBYJ-2000
Svařovací stůl
AYEL-TECH
HBYJ-2000
Stav
Nový
Umístění
Enschede
Údaje o stroji
Cena a lokalita
- Umístění:
- Staalsteden 4-2, 7547 TA Enschede, Nederland
Zavolat
Technické údaje
- Průměr otočného stolu:
- 1 200 mm
- Zatížení stolu:
- 2 000 kg
Popis
- Horizontální nosnost 2000 kg
Gijdpjvdmm Hefx Amcst
- Vertikální nosnost 2000 kg
- Hydraulika
- Velikost stolu 1200 mm
- Drátové dálkové ovládání
- Digitální displej
- Nouzové zastavení 2x
- Dokumentace
- 400V
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Gijdpjvdmm Hefx Amcst
- Vertikální nosnost 2000 kg
- Hydraulika
- Velikost stolu 1200 mm
- Drátové dálkové ovládání
- Digitální displej
- Nouzové zastavení 2x
- Dokumentace
- 400V
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2011
198 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+31 53 23... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Wiesbaden
521 km
Otočný stůl svařování
REINARTZ (MRN Neuss)1000 RY
REINARTZ (MRN Neuss)1000 RY
Malý inzerát
Hergensweiler
485 km
Svařovací točna, výškově nastavitelná ve 3 osách
DumetaD-TLP-HE-05
DumetaD-TLP-HE-05
Mindelheim
414 km
Plynulá sloupová vrtačka
MAXIONUnimax 3 AV mit Gewindeschneideinr.
Rakousko
192 km
CNC ohraňovací lisy
KK KletzerCNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 6050 mm x 600 to, Y
Rödermark
477 km
Svářečka MIG-MAG s ochranným plynem
FRONIUST.I.M.E Synergic 450
FRONIUST.I.M.E Synergic 450
Lithuania
823 km
Plechový laser
LVDPHOENIX
LVDPHOENIX
Hergensweiler
485 km
Svařovací otočný stůl, polohovadlo, otočný stůl
Protec,SäulenhubdrehvorrichtungSHD 15 000 F, 15 Tonnen