Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem
Bacci TSD

Stav
Použitý
Umístění
San Giovanni Al Natisone Itálie
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem Bacci TSD
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem Bacci TSD
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem Bacci TSD
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem Bacci TSD
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem Bacci TSD
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem Bacci TSD
more Images
Bacci TSD
Bacci TSD
Bacci TSD
Bacci TSD
Bacci TSD
Bacci TSD

Údaje o stroji

Označení stroje:
Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem
Výrobce:
Bacci
Model:
TSD
Stav:
použitý

Cena a lokalita

Umístění:
Via Del Lavoro 19, San Giovanni al Natisone, Udine, Italy Itálie
Zavolat

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A12875804
Referenční číslo:
923010
Aktualizace:
naposledy dne 05.05.2025

Popis

Bacci Dvojité zaoblovací čepovací zařízení s nakladačem
Hsdpfx Aspk Ta Rji Usp

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Registrován od: 2014

144 Inzeráty online

Zavolat

Odeslat poptávku

Pozemekus 
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+39 0432 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka Bacci TSD-E
more images
Itálie San Giovanni Al Natisone
456 km
1993 Bacci TSD-E automatická dvojitá čepovací frézka
BacciTSD-E
Zavolat
Malý inzerát
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem Weinig Profimat 22 N
more images
Itálie San Giovanni Al Natisone
456 km
Weinig Profimat 22 se 4 vřeteny, s automaticky pohyblivým vřetenem
WeinigProfimat 22 N
Zavolat
Malý inzerát
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka Bacci TSD-E
more images
Itálie San Giovanni Al Natisone
456 km
1999 Bacci TSD-E automatická dvojitá stojatá čepovačka
BacciTSD-E
Zavolat
Malý inzerát
ELEKTRONICKÝ STROJ NA DVOJITÉ ZAOBLOVÁNÍ ČEPŮ BACCI TSD-E
ELEKTRONICKÝ STROJ NA DVOJITÉ ZAOBLOVÁNÍ ČEPŮ BACCI TSD-E
ELEKTRONICKÝ STROJ NA DVOJITÉ ZAOBLOVÁNÍ ČEPŮ BACCI TSD-E
more images
Itálie San Giovanni Al Natisone
455 km
ELEKTRONICKÝ STROJ NA DVOJITÉ ZAOBLOVÁNÍ ČEPŮ
BACCITSD-E
Zavolat
Malý inzerát
Rylovací a lepicí stroj pro obaly Karl Tränklein CGM (b)
Rylovací a lepicí stroj pro obaly Karl Tränklein CGM (b)
Rylovací a lepicí stroj pro obaly Karl Tränklein CGM (b)
Rylovací a lepicí stroj pro obaly Karl Tränklein CGM (b)
Rylovací a lepicí stroj pro obaly Karl Tränklein CGM (b)
Rylovací a lepicí stroj pro obaly Karl Tränklein CGM (b)
more images
Německo Emskirchen
344 km
Rylovací a lepicí stroj pro obaly
Karl TränkleinCGM (b)
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
DVOJITÝ ZAOBLOVACÍ ČEPOVACÍ STROJ BACCI TSD-E
DVOJITÝ ZAOBLOVACÍ ČEPOVACÍ STROJ BACCI TSD-E
DVOJITÝ ZAOBLOVACÍ ČEPOVACÍ STROJ BACCI TSD-E
more images
Itálie San Giovanni Al Natisone
455 km
DVOJITÝ ZAOBLOVACÍ ČEPOVACÍ STROJ
BACCITSD-E
Zavolat
Malý inzerát
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem Bacci TSD
more images
Itálie San Giovanni Al Natisone
456 km
Bacci TSD dvojitá čepovací pila se zásobníkem
BacciTSD
Zavolat
Malý inzerát
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
Odkorňovací stroj Cambio / Söderhamn 500
more images
Německo Geiselwind
360 km
Odkorňovací stroj
Cambio / Söderhamn500
Zavolat
Malý inzerát
Magnetický separátor sacího potrubí 180 mm Epper 222210
more images
Německo Bitburg
641 km
Magnetický separátor sacího potrubí 180 mm
Epper222210
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Kartáčovací stroj, bruska - Italy Advance ROTOR 600.4 / Special 5
Kartáčovací stroj, bruska - Italy Advance ROTOR 600.4 / Special 5
Kartáčovací stroj, bruska - Italy Advance ROTOR 600.4 / Special 5
Kartáčovací stroj, bruska - Italy Advance ROTOR 600.4 / Special 5
more images
Německo Egenhofen
360 km
Kartáčovací stroj, bruska
- ItalyAdvance ROTOR 600.4 / Special 5
Ověřený prodejce
Zavolat