Vakuová pumpa Becker Picchio 2200 2016
Becker Picchio 2200
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2016
Stav
Použitý
Umístění
Wijchen Nizozemsko
Vakuová pumpa Becker Picchio 2200 2016 Becker Picchio 2200
more Images
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Becker Picchio 2200
Údaje o stroji
Označení stroje:
Výrobce:
Becker
Model:
Picchio 2200
Rok výroby:
2016
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Nizozemsko
Zavolat
Technické údaje
Celková délka:
1 200 mm
Celková šířka:
800 mm
Celková výška:
1 400 mm