BMSY-1020C
Pásová pila
BEKA-MAK
BMSY-1020C
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2015
Stav
Použitý
(plně funkční)
Umístění
Marlenheim
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Pásová pila
- Výrobce:
- BEKA-MAK
- Model:
- BMSY-1020C
- Rok výroby:
- 2015
- Stav:
- dobrý (použitý)
- Funkčnost:
- plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Umístění:
- 1, Rue d’Oslo, 67520 Marlenheim, Frankreich
Zavolat
Technické údaje
- Výkon:
- 10 kW (13,60 k)
- Vstupní napětí:
- 400 V
- Řezná výška (max.):
- 1 020 mm
- Maximální šířka řezání:
- 1 020 mm
- Typ řízení:
- manuální
- Rozsah otáčení:
- 45 °
Popis
Rámová pásová pila s dvojsloupovým vedením
Rozměry pilového pásu: 9500x54x1,6 mm
Plynule nastavitelné otáčky pásu: 20–100 m/min
Řezná kapacita při 0° kruh: 1020 mm
Řezná kapacita při 0° čtverec: 1020 mm
Řezná kapacita při 0° plochý: 1020x1020 mm
Řezná kapacita při 45° kruh: 675 mm; čtverec: 675 mm; plochý: 675x1020 mm
Pracovní výška: 535 mm
Hydraulický motor: 2,2 kW
Hlavní motor: 7,5 kW
Godoy Hlfrepfx An Hjit
Motor chladicího čerpadla: 0,12 kW
Délka: 4500 mm
Šířka: 1700 mm
Výška: 2800 mm
Hmotnost: 7500 kg
Hydraulický svěrák
Hydraulické napínání pásu
Plynule nastavitelná rychlost
Lineární vedení
Nastavení výšky pomocí optického senzoru
Automatické zvedání rámu po ukončení řezu
Citlivá regulace tlaku řezu
Chladicí čerpadlo
Pilový pás
Kartáč na třísky
Návod k obsluze v NĚMČINĚ nebo ANGLIČTINĚ
Hydraulické upínací zařízení pro svazky
Odsavač třísek
Otočný prstenec kolem stroje pro natáčení při úhlových řezech
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Pracovní výška: 535 mm
Hydraulický motor: 2,2 kW
Hlavní motor: 7,5 kW
Godoy Hlfrepfx An Hjit
Délka: 4500 mm
Šířka: 1700 mm
Výška: 2800 mm
Hmotnost: 7500 kg
Hydraulický svěrák
Hydraulické napínání pásu
Plynule nastavitelná rychlost
Lineární vedení
Citlivá regulace tlaku řezu
Chladicí čerpadlo
Pilový pás
Kartáč na třísky
Odsavač třísek
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2014
23 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+33 3 88 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Rakousko
204 km
HESSE by BEKA-MAKBMSY 1020 C
HESSE by BEKA-MAKBMSY 1020 C
Malý inzerát
La Grand-Croix
948 km
Kolo
CazeneuveHB 575
CazeneuveHB 575
Německo
386 km
CNC soustruh
PinachoSmart Turn 6/180-100
PinachoSmart Turn 6/180-100
Logrezana
1 763 km
Konvenční soustruh
CazeneuveHB725x3000
CazeneuveHB725x3000
Babberich
695 km
CNC frézka Abene - VHF360Ti
AbeneVHF360Ti
AbeneVHF360Ti
Německo
489 km
Obráběcí centrum - univerzální
DMGDMU60 P
DMGDMU60 P
Babberich
695 km
Ohýbačka válců 3100 x 23 mm
IMCARSIHR
IMCARSIHR
Szigetszentmiklós
380 km
Přesný soustruh
Schaublin125 C
Schaublin125 C
280 km
Frézka - univerzální
DeckelFP 4A MA
DeckelFP 4A MA