Bosch SD-B3.031.030-14.000
Stav
Použitý
Umístění
Tönisvorst Německo
Motor Bosch SD-B3.031.030-14.000
more Images
Bosch SD-B3.031.030-14.000
Bosch SD-B3.031.030-14.000
Bosch SD-B3.031.030-14.000
Bosch SD-B3.031.030-14.000
Bosch SD-B3.031.030-14.000
Údaje o stroji
Označení stroje:
Motor
Výrobce:
Bosch
Model:
SD-B3.031.030-14.000
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Tönisvorst Německo
A18342056
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 24.01.2025
Popis
Výkon pohonu 3,1 Nm
Volty 0V
Ampér 3,25A