CENTAURO R800 pásová pila + posuv RVP-210
Specifikace:
- stav - nový
Gedpfxsqu Uy Ss Amcjit
- výrobce - CENTAURO
- průměr kotoučů - 800 mm
- maximální výška řezu - 400 mm
- maximální šířka řezu - 780 mm
- maximální šířka kotouče - 80 x 0,8 mm
- maximální a minimální délka kotouče - 5530 / 5380 mm
- otáčky kotouče - 680 ot/min
- rychlost pásu - 28,5 m/sec
- výška pracovního stolu od podlahy - 950 mm
- rozměry stolu - 1060 x 800 mm
- sklon stolu - 15°
- výkon motoru - 11 kW = 15 HP
- odsavač pilin - 1 x Ø 100 mm. 2 x Ø 120 mm.
- výkon odsávacího systému (rychlost vzduchu 20 m/8 s) - 1430 m3/h
- provozní tlak vzduchové brzdy - 6 - 8 barů
- čistá hmotnost - 700 kg
- hlučnost - 81,6 dB
- 2023 rok výroby
- krmivo RVP-210 v ceně stroje
Další informace:
- stroj je zcela nový
- fotografie zobrazují skutečný stav předmětu prodeje
- cena uvedená v aukci nezahrnuje DPH a náklady na dopravu.
- ihned k dodání ze skladu v Itálii
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Specifikace:
- stav - nový
Gedpfxsqu Uy Ss Amcjit
- výrobce - CENTAURO
- průměr kotoučů - 800 mm
- otáčky kotouče - 680 ot/min
- rychlost pásu - 28,5 m/sec
- sklon stolu - 15°
- výkon motoru - 11 kW = 15 HP
- čistá hmotnost - 700 kg
- hlučnost - 81,6 dB
- 2023 rok výroby
- krmivo RVP-210 v ceně stroje
Další informace:
- stroj je zcela nový
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Naposledy online: Včera
Registrován od: 2021
96 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+48 84 30... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Gorzów Wielkopolski
327 km
Pásová pila CENTAURO R800
CENTAUROR800 + RVP210
CENTAUROR800 + RVP210
Malý inzerát
Nattheim
400 km
Extrakční systém s lisem
Höcker Polytechnik
Höcker Polytechnik
Gondelsheim
500 km
Stropní jeřáb, halový jeřáb, rozchod 14260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Bitburg
641 km
Magnetický separátor sacího potrubí 180 mm