Prodáváme použitý srážeč hran CEVISA CHP-60G, rok výroby 2024, sériové číslo: 6119.
- Délka sražení: 60 mm
- Kapacita v jednom průchodu: 28 mm délky sražení
- Povrch sražení: obráběný (frézovací hlava)
- Nastavitelná rychlost srážení v závislosti na materiálu
- Optimální rychlost srážení: 500 mm/min
- Systém trvalého přítlaku plechu: 4 bary
- 3 podávací válečky vždy v kontaktu s plechem
- 1 váleček v místě odtrhu pro:
- eliminaci vibrací, hlučnosti;
- dosažení hladkého a konstantního výsledku
täžné frézovací zařízení, mobilní a stabilní
- Nastavitelná pracovní výška s pneumatickým zdvihem
- Elektronické nastavení úkosu
- Displej s vysokou přesností
- Integrované nastavitelné úhly sražení od 15° do 70°
- Nominální tloušťka materiálu: 10–100 mm
Motor:
- Třífázový, výkon motoru: 5 HP (3,8 kW)
- Napětí: 220/380 V, 50 Hz; 250/440 V, 60 Hz
- Zásuvka: 32 A, průměr kabelu: 2,5 mm
- Maximální příkon: 15 A
Elektrorozvaděč s:
- Tepelně-magnetickým jističem,
- Nouzovým vypínačem,
- Podpěťovou ochranou,
- Magnetotermickou ochranou
- Čistá hmotnost stroje: 800 kg
- Pracovní výška: nastavitelná 760–940 mm
- Integrovaný pojízdný podvozek
- Typy srážení: K, V, X a Y úkosy
- Rychlost srážení: 0,5 m/min
- Třífázový motor: 3 fáze + ochranný vodič (bez nuláku)
- Průtok vzduchu: 200 l/min
Chyby, změny a mezitímní prodej vyhrazeny.
Mluvíme anglicky / Wir sprechen Deutsch / Beszélünk magyarul / Nous parlons français / Vorbim română
Gusdpfx Aev Ed N Ion Hob
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
- Délka sražení: 60 mm
- Elektronické nastavení úkosu
- Displej s vysokou přesností
Motor:
- Maximální příkon: 15 A
Elektrorozvaděč s:
- Nouzovým vypínačem,
- Podpěťovou ochranou,
- Magnetotermickou ochranou