FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207
Frekvenční měnič
Danfoss
FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207
VB plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Borken
Údaje o stroji
Cena a lokalita
VB plus DPH
- Umístění:
- Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland
- A13112597
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 14.11.2024
Popis
Měnič Danfoss VLT Aqua Drive FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207 45kW 3x380-480V
Stav zboží: Použité
Giedpepugkzefx An Hjt
55kg
Více položek - nových i použitých - najdete v našem obchodě!
Mezinárodní poštovné na vyžádání!
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Stav zboží: Použité
Giedpepugkzefx An Hjt
55kg
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2008
585 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+49 2862 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Bystrzyca
187 km
Bezmazný šroubový kompresor
Atlas CopcoZR 132-10
Atlas CopcoZR 132-10
Malý inzerát
Homburg
591 km
Elektrický motor
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Wiefelstede
637 km
Frekvenční měnič 90 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D90N4
Wiefelstede
637 km
Frekvenční měnič 55 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D55N4
Mühlacker
489 km
Šroubový kompresor
ALMIGVariable 90
ALMIGVariable 90
Wang
201 km
Frekvenční měnič 355kW