Profilovací stroj Fasti 417-125-3Fasti
Profilovací stroj Fasti 417-125-3
Fasti
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Gütersloh
Údaje o stroji
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Umístění:
- Gütersloh, Germany
- A21919488
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 13.05.2026
Popis
Max. tloušťka plechu: 3 mm ocel
Vzdálenost mezi středy válců: 125 mm
Maximální vyložení: 500 mm
Gsdpfx Ansy R S Eao Hjit
Plynulá regulace rychlosti pomocí ručního kola
Běh vpravo i vlevo
Hydraulické posouvání pomocí nožního spínače
Hmotnost: cca 550 kg
Další nástroje na vyžádání
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Maximální vyložení: 500 mm