Festo DC-100-0140PPV
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Spínače pro pneumatické válce Festo DC-100-0140PPV
more Images
Festo DC-100-0140PPV
Festo DC-100-0140PPV
Festo DC-100-0140PPV
Údaje o stroji
Označení stroje:
Spínače pro pneumatické válce
Výrobce:
Festo
Model:
DC-100-0140PPV
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Místo prodejce:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Německo Německo
A3429923
Referenční číslo:
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, standardní válce, upínací válce -Výrobce: Festo -Typ: DC-100-0140PPV -Píst: Ø 100 mm-Zdvih: 140 mm -Tlak: max. 12 bar -Pneumatické tlumení: oboustranně nastavitelné -Počet: 1x k dispozici -Cena: za kus -Rozměry: 138 / H395 mm -Hmotnost: 8,5 kg