Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Vodicí válec Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
more Images
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Festo DFM-20-40-P-A-GF 170843
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vodicí válec
Výrobce:
Festo
Model:
DFM-20-40-P-A-GF 170843
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
A14214574
Referenční číslo:
Popis
Vodicí válce, vodicí pneumatické válce, pneumatické válce, kompaktní válce
-Dodávka: ve stavu, v jakém byl zkontrolován
Gedpjqv Hqrefx An Hoit
-Tlakový štítek: chybí, viz fotografie
-Výrobce: Festo, vodicí válec bez přítlačné desky
-Typ DFM-20-40-P-A-GF 170843
-Píst: Ø 20 mm
-zdvih: 40 mm
-Pístní tyč: Ø 10 mm / M 10 x 1,25