Festo DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Vedený válec Festo DFM-40-200-B-PPV-A-KF  532319
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vedený válec
Výrobce:
Festo
Model:
DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, DE Německo
A20522255
Referenční číslo:
Popis
Vedený válec, vedený pneumatický válec, pneumatický válec, kompaktní válec
- Výrobce: Festo, vedený válec typ DFM-40-200-B-PPV-A-KF 532319
- Píst: Ø 40 mm
- Zdvih: 200 mm
- Max. tlak: 10 bar