Festo DNC-80-555-PPV-A
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Pneumatické válce Festo DNC-80-555-PPV-A
more Images
Festo DNC-80-555-PPV-A
Festo DNC-80-555-PPV-A
Festo DNC-80-555-PPV-A
Festo DNC-80-555-PPV-A
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatické válce
Výrobce:
Festo
Model:
DNC-80-555-PPV-A
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
A4024248
Referenční číslo:
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, pneumatické válce, vzduchové válce - zdvih: 555 mm - průměr pístu: 80 mm - typ: DNC-80-555-PPV-A Q R3 - tlak: max. 10 bar - Rozměry: 770/93/93 mm - Hmotnost: 8,4 kg
Gjdpfxed I H S Ee An Heit
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2002
12 970 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 4402 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Stejnosměrný motor Siemens 55 kW Siemens 1LE1503-2DC23-4AB4
more images
Německo Wuppertal
614 km
Stejnosměrný motor Siemens 55 kW