Festo DNU-40-105-PPV-A
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Pneumatizák Festo DNU-40-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatizák
Výrobce:
Festo
Model:
DNU-40-105-PPV-A
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, DE Německo
A6244588
Referenční číslo:
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, pneumatický píst, vzduchový píst
- Výrobce: Festo, normovaný válec typ DNU-40-105-PPV-A
- Zdvih: 105 mm
Gsdpfxsg Twipe An Hjit
- Píst: Ø 40 mm
- Pístní tyč: Ø 16 mm / M12 x 1,25