Festo DSBC-40-20-PPVA Hub 20 mm
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Pneumatický válec Festo DSBC-40-20-PPVA  Hub 20 mm
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatický válec
Výrobce:
Festo
Model:
DSBC-40-20-PPVA Hub 20 mm
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, DE Německo
A20530590
Referenční číslo:
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, pneumatický píst, vzduchový píst
- Výrobce: Festo, normovaný válec typ DSBC-40-20-PPVA 2123166
Gjdpfx Amoxwvp Tocobl
- Zdvih: 20 mm
- Píst: Ø 40 mm
- Pístní tyč: Ø 16 mm / M12
- Max. tlak: 12 bar