GEMINIS SCNC-870-DC
Rok výroby
1990
Stav
Použitý
Umístění
Dorsten Německo
CNC soustruh GEMINIS SCNC-870-DC
more Images
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
GEMINIS SCNC-870-DC
Údaje o stroji
Označení stroje:
CNC soustruh
Výrobce:
GEMINIS
Model:
SCNC-870-DC
Rok výroby:
1990
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Dorsten Německo
A21511747
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 15.03.2026
Popis
Točný průměr 870 mm
Točná délka 3000 mm
Řízení Siemens
Typ 810 mm
Šířka lože 620 mm
Točný průměr nad suportem 560 mm
Tříčelisťové sklíčidlo Forckrath 630 mm