D040025AAV10140
Hydraulický válec
GSL German Standard Lift
D040025AAV10140
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Hydraulický válec
- Výrobce:
- GSL German Standard Lift
- Model:
- D040025AAV10140
- Stav:
- dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Umístění:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A1795170
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 16.12.2025
Popis
Hydraulický válec, opěrný válec, hydraulický píst, tlačný píst
- Válec: Ø 40 mm
- Pístní tyč: Ø 25 mm
Gbedpfxeb A Hdce Amcel
- Vnější průměr trubky: mm
- Zdvih: 140 mm
- Celková délka zasunutého válce: 360 mm
- Uchycení otvor: Ø 20 mm
- Ideální pro stavbu hydraulického lisu
- Počet: 5x k dispozici
- Cena: za kus
- Hmotnost: 8 kg/kus
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
- Válec: Ø 40 mm
- Pístní tyč: Ø 25 mm
Gbedpfxeb A Hdce Amcel
- Vnější průměr trubky: mm
- Zdvih: 140 mm
- Uchycení otvor: Ø 20 mm
- Počet: 5x k dispozici
- Cena: za kus
- Hmotnost: 8 kg/kus
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+49 4402 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Wiefelstede
637 km
GSL German Standard LiftD040025AAV10140 T08 Hub 140 mm
Malý inzerát
Bergatreute
473 km
Nízkorychlostní štěpkovač s horizontálním posuvem
Hera
Hera
637 km
GSL German Standard LiftD040025AAV10140 T08 Hub 290 mm
Neckartailfingen
471 km
Přepásový magnet Blokový magnet Magnetický kotouč
mütekHawk-Eye
mütekHawk-Eye
Miechucino
533 km
Kotoučová pila TR 800 LIGNUMA - na hranoly
LIGNUMATR 800
LIGNUMATR 800
Převodový motor 7,5 kW 203 ot/min