Guangming Printing Machinery Co. LTD. SDFM-1100
Rok výroby
2019
Stav
vystavovací stroj (plně funkční)
Umístění
Złotniki Polsko
LAMINÁTOR ROLL-TO-ROLL Guangming Printing Machinery Co. LTD. SDFM-1100
more Images
YouTube video
Údaje o stroji
Označení stroje:
LAMINÁTOR ROLL-TO-ROLL
Výrobce:
Guangming Printing Machinery Co. LTD.
Model:
SDFM-1100
Výrobní číslo:
Rok výroby:
2019
Stav:
jako nový (vystavovací stroj)
Funkčnost:
plně funkční
Provozní hodiny:
50 h
Cena a lokalita
Umístění:
Złotniki, Polsko Polsko
Zavolat
Technické údaje
Šířka válce:
1 100 mm
Vybavení:
Typový štítek k dispozici, úplná servisní historie
Popis
Specifikace SDFM-1100
Maximální šířka role 1100 mm
Maximální průměr role 1100 mm
Gramáž papíru 80 - 500 g/m2
Tloušťka filmu 10-50 mikronů
Pracovní rychlost 10 - 65 m/min
Elektrické napětí 380V 50Hz
Gbjdpfjvy Aipox Amcjl
Celkový výkon 78 kW
Maximální příkon 30 kW
Celková hmotnost 8000 kg
Rozměry stroje 10130×2130×2960 mm