HISWeld HIS16V21208
Pevná cena plus DPH
Stav
Nový
Umístění
Rakousko Rakousko
Svařovací stůl HISWeld HIS16V21208
more Images
HISWeld HIS16V21208
Údaje o stroji
Označení stroje:
Svařovací stůl
Výrobce:
HISWeld
Model:
HIS16V21208
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Rakousko
A21427717
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 04.03.2026
Popis
Stav nový
Doba dodání cca 2–4 týdny od objednání
Pracovní plocha 1200 x 800 mm
Hmotnost 150 kg
Průměr otvorů 16 mm
NAŠE 2D STOLNÍ SYSTÉMY S OTÁVĚCÍM SYSTÉMEM 16 MM JSOU URČENY PRO EKONOMICKÝ ZAČÁTEK A PRO PRÁCI S LEHČÍMI A MENŠÍMI OBRÁBĚNÝMI DÍLY. TYTO SYSTÉMY LZE FLEXIBILNĚ A MODULÁRNĚ POUŽÍVAT A ROZŠIŘOVAT.
Naše stoly vynikají vysokým stupněm tvrdosti díky naší tvrdochromové povrchové úpravě CR75M+, velmi vysokou přesností +/- 0,05 mm po celé ploše stolu a úzkými tolerancemi průměrů děr v celé rastru otvorů.
2D normovaný svařovací a upínací stůl, 1200 x 800 mm s povrchem tvrdochrom Cr75M+
Stolní systém: 16 mm
Síla materiálu: 12 mm
Včetně podstavby stolu a standardních stolních noh
* S355J2+N s kalícím procesem Cr75M+
* Průměr otvorů: 16 mm, síla materiálu: 12 mm
* Včetně povrchově upravené podstavby stolu
* Stolní deska s dvoustrannou jemnou stupnicí a rastrací 50 x 50 mm