HISWeld HIS16V31510 - Aktion
Pevná cena plus DPH
Stav
Nový
Umístění
Rakousko Rakousko
Svařovací stůl HISWeld HIS16V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
Údaje o stroji
Označení stroje:
Svařovací stůl
Výrobce:
HISWeld
Model:
HIS16V31510 - Aktion
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Rakousko
A21427667
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 07.05.2026
Popis
Stav nový
Dodací lhůta cca 2 - 4 týdny od objednání
Pracovní plocha 1500 x 1000 mm
Nosnost 3000 kg
Hmotnost 272 kg
Výška bočních lišt 100 mm
Tloušťka pracovní desky 12 mm
Otvor 16 mm
Naše prémiové systémové stoly s 16mm děrováním představují standard pro komerční a průmyslové použití.
3D modely tvoří základ celého systému. Ten lze rozšiřovat do všech pěti stran.
Naše stoly zaujmou vysokým stupněm tvrdosti s NOVÝM povrchem CR75M+, velmi vysokou přesností +/- 0,05 mm po celé ploše stolu a tolerancí průměru otvorů v celé děrované ploše.
3D normovaný svařovací a upínací stůl,
1500 x 1000 x 100 mm s tvrzeným povrchem Cr75M+
Systém stolu: 16 mm
Materiálová tloušťka: 12 mm
Speciální antilepivá úprava proti ulpívání svarových rozstřiků díky povrchové vrstvě
včetně podstavby stolu a standardních nohou
* S355J2+N s kalením Cr75M+
* Otvor: 16 mm, tloušťka materiálu: 12 mm
* Včetně povrchově upravené podstavby stolu
* Boční lišta 100 mm s dvouřadým děrováním a roztečí 25 mm
Gsdpfx Anoyq Srxj Hsit
* Pracovní deska s oboustranným jemným dělením a rastrováním 50 x 50 mm
* Hrany a otvory zaoblené a opracované
* Masivní standardní nohy s nosností 1 t na nohu; u modelu s kolečky 500 kg na nohu
NYNÍ K DISPOZICI JAKO ATRAKTIVNÍ AKČNÍ BALÍČEK:
VČETNĚ 32DÍLNÉ STARTOVACÍ SADY
VČETNĚ 12DÍLNÉ HISWELD-PACK-1
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2006
600 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+43 2236 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Rameno jeřábu BRÜCK  Bandhaspel Bandanlage Winder AH 12/1600   12000 kg x 1600mm  (1463)
more images
Maďarsko Tatabánya
328 km
Rameno jeřábu
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)