IMSA MF 1000 BBIMSA
MF 1000 BB
IMSA MF 1000 BB
IMSA
MF 1000 BB
Rok výroby
2002
Stav
Použitý
Umístění
Matelica (MC)
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- IMSA MF 1000 BB
- Výrobce:
- IMSA
- Model:
- Rok výroby:
- 2002
- Stav:
- připraven k použití (použité)
Cena a lokalita
- Místo prodejce:
- Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Itálie
- A19170106
- Referenční číslo:
- 25U9097
- Aktualizace:
- naposledy dne 21.05.2025
Popis
- POUŽITÁ - VRTAČKA-FRÉZKA
PODÉLNÝ POSUV: 1650 mm
PŘÍČNÝ POSUV: 1000 mm
VERTIKÁLNÍ POSUV: 1000 mm
RYCHLOSOUVÝ POSUV L-T-V: 10 m/min
Godpfx Aowla H Iomcjit
OSA W: 500 mm
MINIMÁLNÍ PRŮMĚR VRTÁNÍ: 5 mm
MAXIMÁLNÍ PRŮMĚR VRTÁNÍ: 40 mm
MAXIMÁLNÍ HLOUBKA VRTÁNÍ: 1000 mm
VŘETENO: 1 - 4 200 ot/min; 10 kW
ROZMĚR STOLU: 1000 x 800 mm
MAXIMÁLNÍ PŘÍPUSTNÉ ZATÍŽENÍ: 4000 kg
ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA: SELCA S4040D
PŘÍSLUŠENSTVÍ: PAPÍROVÝ FILTR
POZNÁMKA: 10-POLOŽOVÝ ZÁSOBA NA NÁSTROJE ISO40
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
PODÉLNÝ POSUV: 1650 mm
PŘÍČNÝ POSUV: 1000 mm
VERTIKÁLNÍ POSUV: 1000 mm
Godpfx Aowla H Iomcjit
OSA W: 500 mm
MINIMÁLNÍ PRŮMĚR VRTÁNÍ: 5 mm
MAXIMÁLNÍ PRŮMĚR VRTÁNÍ: 40 mm
ROZMĚR STOLU: 1000 x 800 mm