Lss-5M-3500-3F
Laserová svařovací pistole
IPG
Lss-5M-3500-3F
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Borken
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Laserová svařovací pistole
- Výrobce:
- IPG
- Model:
- Lss-5M-3500-3F
- Stav:
- velmi dobrý (použité)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Umístění:
- Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland
- A6514570
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 15.11.2024
Popis
Zde vám nabízíme Ytterbium Fiber Laser.
Laserová svářecí pistole LSS5 M doplňuje tuto řadu jako kompaktní svařovací nástroj.
párování pozinkovaného plechu nebo hliníku.
Trifokální technologie 3500W laserové pistole
Řídicí jednotka 3F
CW/modulovaný režim
Vlnová délka 1070 nm
Výkon hlavního laserového paprsku 3,0 kW
Výkon sekundárních paprsků laseru 2 × 0,25 kW
Velikost bodu (v závislosti na vlákně a optice), µm 250 - 600
Požadovaný výkon 3500 W
Pracovní cyklus laseru 30 % (s chladičem) 3,5 kW
Rozměry, ovladačŠ × H × V, mm 608 × 808 × 1335
Gedpfxohh H Rmj An Hsit
Hmotnost 250 kg
Lss-5M-3500-3F
400-460 V AC 3P/PE
50/60Hz
32A/120k
Typ: Laserová svářečka LSS-5M-3500-3F
Stav: použitý / použitá
Rozsah dodávky: (viz obrázek)
(Změny a chyby v technických údajích, specifikacích jsou vyhrazeny!)
Další dotazy vám rádi zodpovíme po telefonu.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Řídicí jednotka 3F
CW/modulovaný režim
Vlnová délka 1070 nm
Požadovaný výkon 3500 W
Gedpfxohh H Rmj An Hsit
Hmotnost 250 kg
Lss-5M-3500-3F
400-460 V AC 3P/PE
50/60Hz
32A/120k