MAT1606-KS1600 Uni
Fólie a schrinkingline XXL
Kallfass
MAT1606-KS1600 Uni
Stav
Použitý
Umístění
Sevenum
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Fólie a schrinkingline XXL
- Výrobce:
- Kallfass
- Model:
- MAT1606-KS1600 Uni
- Stav:
- jako nový (použitý)
Cena a lokalita
- Umístění:
- Spoorstraat 7, 5975 RK Sevenum, Nederland
Popis
inline fólie a smršťovací tunel Značka: Kallfass Typ: poloautomatický smršťovací tunel Model: Mat 1606-KS1600uni Kapacita: 10-15 balení / min (v závislosti na produktu) Rám: Ocel Rozsah: 1600 (pás) x 600 mm (Š x V) Rozměry: D x Š x V = 4000 x 2050 x 1750 mm Hmotnost: 900 Kg Elektrická: 380 V + N + E, 65 Kw Stav: Jak je, funkční
Gedpfjg D Nv Tjx Amcsbl
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Gedpfjg D Nv Tjx Amcsbl
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2007
74 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+31 77 20... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Offenbach an der Queich
530 km
Tvarovač ozubených kol
LORENZSN 4
LORENZSN 4
Malý inzerát
Kirchenlamitz
255 km
Válečkový dopravník
Borken
645 km
Průmyslový robot s ovladačem KR C4
KukaKUKA KR 16 R2010
KukaKUKA KR 16 R2010
Scerne
806 km
Membránový lis
ORMAAIR/SYSTEM/ECO 25/14
ORMAAIR/SYSTEM/ECO 25/14
Německo
386 km
PUR pěnový systém
HenneckeHK135
HenneckeHK135
Szczecinek
439 km
Laminovací linka BARBERAN RFU-6-1350
BarberanRFU-6-1350-C
BarberanRFU-6-1350-C
Winnweiler
549 km
Systém vytápění
Ewi-ThermOptimal-E 6, 170kW
Ewi-ThermOptimal-E 6, 170kW