KELLENBERGER 600-U
Rok výroby
2025
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Bienne Švýcarsko
Cylindrická bruska KELLENBERGER 600-U
more Images
YouTube video
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
Údaje o stroji
Označení stroje:
Cylindrická bruska
Výrobce:
KELLENBERGER
Model:
600-U
Výrobní číslo:
1315/451
Rok výroby:
Stav:
generálně opravený (použitý)
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Umístění:
Rte de Soleure 145, 2504 Bienne, Schweiz Švýcarsko
A19919515
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 04.09.2025
Popis
Kompletně repasováno:
Mechanika, geometrie, hydraulika a elektrické díly (zkontrolovány a/nebo vyměněny)
Brusné vřeteno
Obrobkové vřeteno
Koník
Demontáž, kontrola, repase.
Hydraulika
Demontáž, kontrola motoru, výměna hadic, vadných a opotřebených dílů. Kontrola hydraulického bloku.
Osa X
Osa Z
Elektrický rozvaděč
Kompletní kontrola, výměna různých relé.
Lakování
Barvy: bílá RAL 9003 a šedá RAL 7011.
Geometrie dle protokolu výrobce.
Kontrola a čištění různých příslušenství.
Původ: Švýcarsko
Napětí: 380 V / 50 Hz / 3 fáze
Čistá hmotnost: cca 2 200 kg
Celní pozice: 8460.2920
TECHNICKÉ ÚDAJE
Godpjw U Ry Nefx Amceit
Vzdálenost mezi hroty: 600 mm
Max. vzdálenost mezi hroty (vysunuté vřeteno): 750 mm
Výška hrotů (standard): 125 mm
Výška hrotů s výměnnými podložkami pro vřetena: 175 až 250 mm
Max. průměr obrobku (při 125 mm výšce hrotů): 250 mm
Max. průměr obrobku s výměnnými podložkami: 350 až 500 mm
Výkyv stolu v obou směrech: 10°
Max. délka broušení rovinných ploch
(max. šířka = 200 mm): 900 mm
Rychlost stolu s plynulou hydraulickou regulací: až cca 6 m/min
Časovač obratu stolu: 0–5 s
Kotouč na vnější broušení, průměr–šířka–otvor: 400x50x127 mm
Kotouč na broušení rovinných ploch: 250x13x76 mm
Otáčky vřetena brusného kotouče: 1500/1700/2200/3600 ot/min
Výkyv vřetena brusného kotouče: 270°
S indexováním po: 90°
Vertikální posuv vřetena brusného kotouče,
výška hrotů: 125–350 mm
Příčný posuv vřetena brusného kotouče: 285 mm
Hydraulický rychlý posuv vpřed/vzad: 40 mm
Přerušovaný posuv kotouče obratem stolu: 0,001–0,03 mm/průměr
Plynulý posuv pro zapichování: 0–0,9 mm/průměr
Mikrometrický doraz posuvu, dělení: 0,001 mm/průměr