KELLENBERGER R175-1500
Stav
Použitý
Umístění
Kirchheim unter Teck Německo
Bruska na válce - Exteriér KELLENBERGER R175-1500
more Images
KELLENBERGER R175-1500
KELLENBERGER R175-1500
KELLENBERGER R175-1500
Údaje o stroji
Označení stroje:
Bruska na válce - Exteriér
Výrobce:
KELLENBERGER
Model:
R175-1500
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
73230 Kirchheim Německo
A17385283
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 27.03.2025
Popis
Průměr broušení 350 mm Délka broušení 1500 mm Výška hrotu 175 mm Průměr brusného kotouče 500 mm Repasováno podle směrnic Kellenberger včetně nového, moderního a perspektivního ovládání.
Gbsdpsuwv Idsfx Amcsl
nové servomotory v x a pro vřeteník obrobku.
Foto již dodaného stroje v UR zařízení.
-Ovládání pomocí dotykového panelu je extrémně jednoduché.
-Na vyžádání možný orientovaný doraz vřetena obrobku.
-Nové maximální dodávané množství 40mm, na vyžádání lze rozšířit.
-Digitální displej ve 2 osách. Rozlišení osy x 0,5my Možnosti: -Kodér s digitálním displejem ve vřeteníku obrobku -Kodér s digitálním displejem v brousícím vřeteníku (není možné výškové nastavení pomocí vřetena) -Nové stabilní vnitřní brusky o průměru 80mm nebo 100mm s výškovým nastavením.
-Zvýšení výšky středu na max. 225mm -Ovládání otáček pro brusné vřeteno Včetně: -Ovládacího nástroje -Upínací trubky pro sklíčidlo Další příslušenství na vyžádání.