Prodávám podlahovou omítací pilu KUSING SPS-500.
Tato robustní, plně elektrická omítací pila nevyžaduje stlačený vzduch.
Technické údaje:
Výkon motoru: 3 / 4 / 5,5 / 7,5 kW
Průměr kotouče: 500 mm
Gedpfx Aox Ut H Tsmcjbl
Řezací cyklus: 2–6 s
Maximální výška řezu: 150 mm
Maximální šířka řezu: 350 mm
Individuální parametry řezu lze přizpůsobit.
Cena zahrnuje základní stůl 2 + 2 m.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Technické údaje:
Průměr kotouče: 500 mm
Gedpfx Aox Ut H Tsmcjbl
Řezací cyklus: 2–6 s
Maximální výška řezu: 150 mm
Maximální šířka řezu: 350 mm