Mössner SM 420
Rok výroby
1988
Stav
Použitý
Umístění
Ahaus Německo
Pásová pila - vertikální Mössner SM 420
more Images
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pásová pila - vertikální
Výrobce:
Mössner
Model:
SM 420
Rok výroby:
1988
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Ahaus Německo
A19923665
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 05.09.2025
Popis
Průměr válce 420 mm
hrdlo 410 mm
Výška obrobku 295 mm
Řezná rychlost 12 - 375 m/min
Upínací plocha stolu 600 x 600 mm
Délka pilového kotouče 3150-3260 // 3-16 mm
Pracovní výška 1020 mm
Napětí 380 V
Celkový příkon 1,1 / 1,7 kW
Hmotnost stroje cca 620 kg
Potřeba místa cca 1000 x 800 x 1900 mm