Müller Martini 300
Stav
Použitý
Umístění
Helmstedt Německo
Sedlo šití s podavačem a vyžínač Müller Martini 300
more Images
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Müller Martini 300
Údaje o stroji
Označení stroje:
Sedlo šití s podavačem a vyžínač
Výrobce:
Müller Martini
Model:
300
Stav:
připraven k použití (použité)
Cena a lokalita
Umístění:
Porschestrasse 21, 38350 Helmstedt, Deutschland Německo
A4054898
Referenční číslo:
Popis
Velikost: max. 480 x 325 mm Velikost neostříhaná s klínem: max. 480 x 325 mm min 90 x 115 mm Velikost neostřená bez kol: max 440 x 300 mm min 158 x 115 mm Velikost oříznutá kolem: max 470 x 320 mm min 148 x 105 mm Velikost oříznutá bez klína: max. 430 x 295 mm min. 148 x 105 mm Rychlost: max. 14 000 c / h Požadavky na energii: 11-18 kW (220 / 380V, 50 Hz) Sběrný řetěz a podavač: • 5 sběrných stanic a zastřihovač tří nožů: • zastřihovač tří nožů 251 • vyrovnávací stohovač CS-20