MORI SEIKI NH 4000 DCG
Rok výroby
2007
Stav
Použitý
Umístění
Oelde Německo
Obráběcí centrum - horizontální MORI SEIKI NH 4000 DCG
more Images
YouTube video
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
Údaje o stroji
Označení stroje:
Obráběcí centrum - horizontální
Výrobce:
MORI SEIKI
Model:
NH 4000 DCG
Rok výroby:
2007
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
D-59302 Oelde Německo
A18915011
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 16.07.2025
Popis
x-travel 560 mm
zdvih y 560 mm
Z-zdvih 630 mm
Ovládání MSX 701 III MAPPS
Max. rychlost 14 000 ot./min
Výkon pohonu - hlavní vřeteno 18,5 / 11 kW
Max. kroutící moment 120 Nm
Držák nářadí MAS BT 40
Vzdálenost od středu vřetena ke stolu 80 - 640 mm
Vzdálenost mezi špičkou vřetena a středem stolu 100 - 730 mm
Počet palet 2
Rozměr palety 400 x 400 mm
max. hmotnost obrobku 400 kg
max. průměr obrobku 630 mm
max. výška obrobku 900 mm
Doba výměny palety 6,0 sec
B-osa 0,001°
Počet pozic nástroje 60 poz.
Držák nářadí MAS BT 40
max. průměr nástroje 70 / (140) mm
max. délka nástroje 400 mm
max. hmotnost nástroje 8,0 kg
Rychloposuv (X / Y / Z) 50 m/min
Rychlost posuvu 0 - 50 000 mm/min
Rychlost posuvu 0 - 1 260 mm/min
Celkový příkon 35 kVA
Hmotnost stroje cca. 9,8 t
Gijdjwbi Adjpfx An Het
Potřebný prostor cca. 5,5 x 3,5 x 2,8 m
CNC obráběcí centrum horizontální
MORI SEIKI - NH 4000 DCG
- Měnič palet
- Možnosti ovládání
Restart programu, cylindrická a spirálová interpolace
Vysokorychlostní frézovací cykly, ostrůvkové a kapsové frézovací cykly
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2012
123 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 2522 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
MORI SEIKI NH4000 DCG MORI SEIKI NH4000 DCG
more images
Německo Německo
558 km
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKINH4000 DCG
Ověřený prodejce
Malý inzerát
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Frézka Deckel Maho DMC 1035 V
Německo Jünkerath
637 km
Frézka
Deckel MahoDMC 1035 V