Mori Seiki SL-15 CNC soustružnické centrum
Typ stroje: CNC soustružnické centrum (2-osé)
Sériové číslo: 1899
Řídicí systém: Mori Seiki MSC-516
Maximální průměr soustružení: cca 300 mm
Maximální délka soustružení: cca 500 mm
Oběžný průměr nad ložem: cca 510 mm
Guedpfx Aex Hp Iksn Hjb
Posuvy os
Posuv v ose X: cca 210 mm
Posuv v ose Z: cca 520 mm
Čelo vřetena: A2-6
Průchod vřetena: cca 62 mm
Maximální otáčky vřetena: cca 4 000 ot/min
Výkon hlavního motoru: cca 11 / 15 kW
Nástrojová hlava: 12 pozic
Velikost nástroje: 25 × 25 mm
Vybavení a vlastnosti
Hydraulický koník
Přístroj pro nastavení nástrojů
3-čelisťové sklíčidlo 6,5"
Chladicí systém
Hmotnost stroje: cca 4 000 kg
Rozměry stroje (D × Š × V): cca 2 700 × 1 600 × 1 700 mm
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Sériové číslo: 1899
Guedpfx Aex Hp Iksn Hjb
Posuvy os
Posuv v ose X: cca 210 mm
Posuv v ose Z: cca 520 mm
Čelo vřetena: A2-6
Průchod vřetena: cca 62 mm
Nástrojová hlava: 12 pozic
Velikost nástroje: 25 × 25 mm
Vybavení a vlastnosti
Hydraulický koník
3-čelisťové sklíčidlo 6,5"
Chladicí systém
Hmotnost stroje: cca 4 000 kg
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Weil der Stadt
494 km
CNC soustruh
MORI SEIKISL-15
MORI SEIKISL-15
Malý inzerát
Albano Sant'Alessandro
627 km
CNC podlahová vyvrtávačka
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Jünkerath
637 km
Frézka
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V