Netstal S 6000-5500E
Rok výroby
2001
Stav
Použitý
Umístění
Wrocław Polsko
Vstřikovací stroj Netstal S 6000-5500E
more Images
Netstal S 6000-5500E
Netstal S 6000-5500E
Netstal S 6000-5500E
Netstal S 6000-5500E
Netstal S 6000-5500E
Netstal S 6000-5500E
Netstal S 6000-5500E
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vstřikovací stroj
Výrobce:
Netstal
Model:
S 6000-5500E
Rok výroby:
2001
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Umístění:
Kwiatkowskiego 5a, 52-407 Wrocław, Polska Polsko
Popis
Vstřikovací lis NETSTAL S 6000-5500E
Základní údaje
Výrobce: Netstal
Model: S 6000-5500E
Rok výroby: 2001
Počet motohodin: 88 933 h
Uzavírací jednotka
Uzavírací síla: 6 000 kN
Rozměry upínacích desek (v × š): 1 620 × 1 550 mm
Světlost mezi sloupy (v × š): 1 020 × 1 020 mm
Minimální výška formy: 500 mm
Maximální výška formy: 1 000 mm
Maximální otevření formy: 1 950 mm
Průměr centrovacího kroužku: 160 mm
Maximální zdvih vyhazovače: 280 mm
Vstřikovací jednotka
Průměr šneku: 90 mm
Poměr L/D: 27
Vstřikovací objem: 2 290 cm³
Hmotnost vstřiku (PS): 2 196 g
Maximální vstřikovací tlak: 2 410 bar
Maximální vstřikovací rychlost: 4 453 cm³/s
Rozměry a hmotnost stroje
Rozměry uzavírací jednotky: 7,21 × 2,40 × 2,50 m
Rozměry vstřikovací jednotky: 4,60 × 2,61 × 2,50 m
Celková hmotnost stroje: 62 000 kg (62 t)
Volitelný systém úspory energie ESS (Energy Saving Systems)
Výhody systému ESS
- snížení spotřeby elektrické energie až o 30%