Použitý vyfukovací stroj Nissei ASB 50MB 2006NISSEI
ASB-50 MB
Použitý vyfukovací stroj Nissei ASB 50MB 2006
NISSEI
ASB-50 MB
Rok výroby
2006
Stav
Použitý
Umístění
Fumane (Verona)
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Výrobce:
- NISSEI
- Model:
- Výrobní číslo:
- SO135
- Rok výroby:
- 2006
- Stav:
- použitý
- Provozní hodiny:
- 33 000 h
Cena a lokalita
- Místo prodejce:
- Via Incisa 1, 37022 Fumane (Verona), Itálie
- A21169287
- Referenční číslo:
- SO135
- Aktualizace:
- naposledy dne 20.03.2026
Popis
Technické údaje a výkonnostní parametry
Výrobce: ASB INTERNATIONAL PVT. LTD. (Nissei ASB)
Model: ASB-50 MB
Typ stroje: Jednostupňový vyfukovací stroj s biaxiální orientací
Rok výroby: 2006
Výkonnost: cca 1 000 lahví/hodina při použití 4násobné formy
Počet dutin: konfigurovatelný 1–6; dodáváno ve 4násobné konfiguraci
Formáty: 40 ml až 750 ml (typické velikosti PET lahví v tomto rozsahu)
Obaly: PET lahve
Napájení: 400 V, 50 Hz
Instalovaný příkon (pozorovaný): cca 20,1 kW
Obvody motoru: 380 V AC – 13,5 kW; 200 V AC – 0,5 kW
Topné obvody: 400 V AC – 6,1 kW
Pokročilá automatizace a řídicí systémy
Integrační možnosti s výrobními linkami
Stav stroje a servisní historie
Provozní výkon a univerzálnost
Gsdpoyhbfisfx An Hjit
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Model: ASB-50 MB
Rok výroby: 2006
Obaly: PET lahve
Napájení: 400 V, 50 Hz