Okuma L300-MW
EXW Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2016
Stav
Použitý (nefunkční)
Umístění
Iași Rumunsko
Horizontální soustruh Okuma L300-MW
more Images
Okuma L300-MW
Okuma L300-MW
Okuma L300-MW
Údaje o stroji
Označení stroje:
Horizontální soustruh
Výrobce:
Okuma
Model:
L300-MW
Výrobní číslo:
MW144
Rok výroby:
2016
Stav:
vyžaduje opravu (použité)
Funkčnost:
nefunkční
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
A20552800
Referenční číslo:
T12
Aktualizace:
naposledy dne 30.04.2026
Popis
Technické charakteristiky:
Pracovní oblast
# Maximální průměr soustružení: 300 mm
# Maximální délka obrobku: 276 mm
# Pojezd v ose X: 250 mm / Rychloposuv v ose X: 24 m/min
# Pojezd v ose Z: 460 mm / Rychloposuv v ose Z: 24 m/min
# Pojezd v ose W: 520 mm / Rychloposuv v ose W: 24 m/min
Hlavní vřeteno
# Velikost vřetena: A2-8
# Maximální otáčky: Levé 3000 ot/min
# Výkon při 100% ED: Levé - 15 kW / Pravé 7,5 kW
# Max. průměr nad ložem: 520 mm
# Přesnost indexace osy C: 0,001°
# Průchod materiálu: levé vřeteno - 80 mm / pravé vřeteno - 53 mm
Protivřeteno:
# Otáčky vřetena: 6000 ot/min
# Max. průměr tyče: 53 mm
# Pojezd: 520 mm
Nosič nástrojů s poháněnými nástroji
# Rozhraní nástrojů: rozhraní Okuma
# Počet pozic: 12 spodní revolver (všechny pozice poháněné)
# Maximální otáčky: 4500 ot/min, výkon motoru frézy: 4,5 kW
Elektrická výbava
# Provozní napětí: 400V, 3 fáze
# Připojovací výkon: 22,5 kVA
Rozměry
# Rozměry stroje (D׊×V): 3200 × 2200 × 1900 mm; Hmotnost: 5500 kg
Hlavní vlastnosti a funkce:
# CNC řízení: OSP-P300L-R
# Třískový dopravník
# Systém požární ochrany
# Měření nástrojů (Q SETTER)
# Detekce zlomeného nástroje: analyzátor zatížení s automatickým učením řízený OSP-P300L-R
# Detekce dílů protivrřeteníkem: manometry na stlačený vzduch s nízkým tlakem
# Chlazení vřetena
# Dokumentace: elektronicky dostupná / kniha k dispozici
VOLITELNÉ VYBAVENÍ
Podavač tyčí: TOP Automazione model FU 352
# Rozměry podavače tyčí (D׊×V): 3500 × 800 × 1200 mm; hmotnost: 1500 kg