FLV-3015-C2 6kW
Laserový řezací stroj 3000x1500
Otinus
FLV-3015-C2 6kW
Rok výroby
2024
Stav
Nový
Umístění
Bydgoszcz
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Výrobce:
- Otinus
- Model:
- FLV-3015-C2 6kW
- Rok výroby:
- 2024
- Stav:
- nový
Cena a lokalita
- Umístění:
- Karola Szajnochy 14b, 85-738 Bydgoszcz, Polska
Popis
Vláknový laserový řezací systém FLV-3015-C2 6kW / VF1530-6000W
Technické parametry
- Maximální rozměry plechu: 3000 x 1500 mm
- Přesnost polohování os X a Y: ±0,05 mm/m
- Opakovatelná přesnost polohování os X a Y: ±0,03 mm
- Maximální rychlost: 120000 mm/min
- Maximální zrychlení: 1,5G
- Výkon: 6,0 kW
- Energetická náročnost: 40,0 kW
- Značka zdroje: Raycus nebo MAX Photonics na výběr
- Napájení: ~3x400 V 50 Hz
- Třída ochrany: IP54
hloubka řezu
- Ocel S235: doporučená hloubka 25,0 mm, maximální hloubka 30,0 mm
- Nerezová ocel: doporučená hloubka 16,0 mm, maximální hloubka 20,0 mm
- Hliník: doporučená hloubka 12,0 mm, maximální hloubka 14,0 mm
konstrukce
Automatický systém mazání vedení náprav.
Pohodlné používání
Řezací hlava RayTools s automatickým ostřením
Otinus Protect (volitelně*)
stabilizátor napětí (volitelně*)
ovládací panel
Všechny nainstalované programy mají doživotní licence.
Stroj je vybaven bezdrátovým ovladačem.
Profesionální podpora
Výukový software Otinus Academy
Součástí stroje
2denní školení obsluhy a instalace stroje
Gsdjh Hfphspfx An Hjit
- 1. den (do 8 hodin) – Uvedení do provozu a zaškolení řídicího systému
Rady od našich specialistů
- Telefonicky: od 7:30 do 21:00 (Po-So) – 8hodinový balíček k využití do 12 měsíců.
- Online: od 7:30 do 14:30 (Po-Pá) – 8hodinový balíček, který lze využít do 12 měsíců.
Přístup k online kurzům Otinus Academy
- LibreCad - Přístup do 12 měsíců
Navíc obdržíte
- CAD výkresový balíček
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Technické parametry
- Maximální zrychlení: 1,5G
- Výkon: 6,0 kW
- Napájení: ~3x400 V 50 Hz
- Třída ochrany: IP54
hloubka řezu
konstrukce
Pohodlné používání
Otinus Protect (volitelně*)
ovládací panel
Profesionální podpora
Součástí stroje
Gsdjh Hfphspfx An Hjit
Rady od našich specialistů
Navíc obdržíte
- CAD výkresový balíček
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2021
87 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+48 52 30... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Leipzig
275 km
Laserový řezací stroj
12 m Rohrlaserschneidmaschine 12 kW12045ETP / 450 mm Option bis 510 mm
Malý inzerát
Niederlangen
662 km
Laserový řezací stroj
BODORT230E 6kW + T-Loader
BODORT230E 6kW + T-Loader
Wellingborough
1 162 km
CNC PILOVÉ VRTÁNÍ LINKY SPLIT SYSTEM
VOORTMANV613 / VB1050
VOORTMANV613 / VB1050
Wiesbaden
521 km
Podhlavník/t drážkami deska
Slovensko
201 km
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
Bydgoszcz
410 km
AB LAGER Laser 3kW Rotátor 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW
Německo
580 km
Kartáčová bruska Fladder Gyro 300 VAC Ex, P
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.
Emskirchen
344 km
Skládací stroj
StahlT50/4-4-SAK66
StahlT50/4-4-SAK66
Niederlangen
662 km
BODORi7 6kW
BODORi7 6kW