Prod-Masz ZGR1400/2,0
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umístění
Halver Německo
Otočná ohýbačka Prod-Masz ZGR1400/2,0
more Images
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Údaje o stroji
Označení stroje:
Otočná ohýbačka
Výrobce:
Prod-Masz
Model:
ZGR1400/2,0
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Oststraße 12, 58553 Halver, Deutschland Německo
Popis
Ohýbací lavice ZGR1400/2.0 od Prod-Masz k vyzkoušení na místě a ihned s sebou.
Doprava zdarma do 150 km.
Technické pokyny obdržíte na místě.
- Pracovní šířka 1400 mm
- Tloušťka plechu až 2,0 mm (neželezné kovy)
- Úhel ohybu až 145°
-Průjezd: 80 mm
-stupňová stupnice
-Doraz pro přednastavené úhly ohybu
-Polička na podnosy
Gbsdpfjtctmmox Amcjl
-Přední hloubkový doraz
- Hmotnost cca 175 kg
- Certifikát CE
- záruka 12 měsíců
Příslušenství - válečkové nůžky (do 0,8mm) 350EUR
Všechny ceny jsou plus 19% DPH
Samosběr
Jiné rozměry (1000,1400,2140,2640,3140,3640,4140mm) na vyžádání
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2018
25 Inzeráty online
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 2353 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Otočná ohýbačka Prod-Masz Mobile Abkantbank ZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu
more images
Německo Singen (Hohentwiel)
535 km
Otočná ohýbačka
Prod-Masz Mobile AbkantbankZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu