REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Stav
Použitý
Umístění
Achern Německo
široká hoblovka REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Údaje o stroji
Označení stroje:
široká hoblovka
Výrobce:
REX Pinneberg
Model:
HOMS-310-K (A+D)
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Německo
Popis
Dvoubstranná lamelová hoblovka
Posuv: 110 m/min
Gedpfx Aoy Ry Ddsmcebl
Max. šířka hoblování: 310 mm
Celkový příkon: 95,75 kW
Spodní motor: 30 kW
Horní motor: 45 kW
Posuvný motor: 15 kW