WL360X1000
Soustruh na kov
Rogi
WL360X1000
Rok výroby
2025
Stav
Nový
(plně funkční)
Umístění
Mierlo
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Soustruh na kov
- Výrobce:
- Rogi
- Model:
- WL360X1000
- Rok výroby:
- 2025
- Stav:
- nový
- Funkčnost:
- plně funkční
Cena a lokalita
- Umístění:
- Mierlo
Zavolat
Technické údaje
- Vřetenový otvor:
- 51 mm
- Soustružnický průměr:
- 360 mm
- Průměr soustružení nad horním suportem:
- 220 mm
- Výška středu:
- 180 mm
- Soustružnická délka:
- 1 000 mm
- Celková délka:
- 1 920 mm
- Celková šířka:
- 750 mm
- Celková výška:
- 1 500 mm
- Maximální otáčky vřetene:
- 2 000 ot./min
- Otáčky vřetena (min.):
- 90 ot./min
- Šířka stolu:
- 187 mm
- Průměr soustružení v mostě:
- 480 mm
- Typ vstupního proudu:
- trojfázový
- Celková hmotnost:
- 600 kg
- Průměr tříčelisťového sklíčidla:
- 200 mm
Podrobnosti nabídky
- ID inzerátu:
- A5274297
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 24.02.2026
Popis
Vzdálenost mezi hroty ----- 1000 mm
Výška hrotu ----- 180 mm
Točný průměr ----- 360 mm
Průchozí otvor vřetene ----- 51 mm
Šířka lože ----- 187 mm
Otáčky vřetene ----- 90-2000 ot/min
Motor ----- 1,5 kW
ZAHRNUJE
* 3osé digitální odměřování značky SINO
* Rychlovýměnný držák nástrojů typu Multifix TOOE5 se 4 vložkami
* Elektrická brzda
* 3čelisťové sklíčidlo 200 mm
* 4čelisťové sklíčidlo 200 mm
Gedpfjga Tz Hsx An Hsit
* Upínací deska 250 mm
* LED osvětlení a chladicí systém
* Pevná a pohyblivá luneta
* Bedna s různým nářadím
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Výška hrotu ----- 180 mm
Točný průměr ----- 360 mm
Šířka lože ----- 187 mm
Motor ----- 1,5 kW
ZAHRNUJE
* Elektrická brzda
* 3čelisťové sklíčidlo 200 mm
* 4čelisťové sklíčidlo 200 mm
Gedpfjga Tz Hsx An Hsit
* Upínací deska 250 mm
* Pevná a pohyblivá luneta
* Bedna s různým nářadím
Poskytovatel
Poznámka: Zaregistrujte se zdarma nebo se přihlaste, abyste získali všechny informace.
Registrován od: 2020
98 Inzeráty online
Odeslat poptávku
Telefon & Fax
+31 492 2... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Filderstadt
474 km
Promývací stanice Agfa C95
AgfaAgfa C95
AgfaAgfa C95
Malý inzerát
Německo
280 km
Rovnací a řezací stroj na dráty
WAFIOSFUL 8
WAFIOSFUL 8
Röthenbach an der Pegnitz
309 km
Soustruh hrotový
WEILERPrimus Leit- und Zugspindeldrehmaschinen
Bydgoszcz
406 km
Ohýbačka (ohraňovací lis) 3100 mm + nůžky