Schaublin 102N-VM-CF high precision lathe
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2005
Stav
Použitý
Umístění
Szigetszentmiklós Maďarsko
Přesný soustruh Schaublin 102N-VM-CF high precision lathe
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Přesný soustruh
Výrobce:
Schaublin
Model:
102N-VM-CF high precision lathe
Rok výroby:
2005
Stav:
velmi dobrý (použité)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Gyári u. 72, 2310 Szigetszentmiklós, Magyarország Maďarsko
Popis
Schaublin 102N-VM-CF vysoce přesný švýcarský soustruh
Rok výroby: 2005
Gbjdpfjw N Rh Aex Amcjl
max. upínaný průměr nad ložem: 200 mm
max. upínaný průměr nad suportem: 120 mm
Výška hrotů: 102 mm
Vzdálenost mezi hroty: 450 mm
Délka lože: 1000 mm
Výška lože: 168 mm
Výkon: 4,2 kW
Otáčky vřetena: 100–3000 min⁻¹
Upínání vřetena: W25
Příčný posuv, osa X: 100 mm
Přesnost osy X (poloměr): 0,01 mm
Podélný posuv, osa Z: 90 mm
Přesnost osy Z (poloměr): 0,01 mm
Vodicí šroub:
- 8 podélných posuvů
- Možnost vyšších posuvů při použití řídicího systému pro řezání závitů
Max. průřez nožového držáku (systém Multifix): 10x10 mm
Držák tyčí (systém MULTIFIX), průměr: 20 mm
Koník s nastavením výšky a stran:
Kužel pouzdra: Mk2
Vnější průměr vřetene: 30 mm
Délka posuvu vřetene: 80 mm
Kapacita nádrže chladicí kapaliny: 23 l
Napájecí napětí: 400 V
Rozměry stroje (délka x šířka x výška): 1500 x 510 x 1550 mm
Příslušenství / volitelné vybavení:
- Digitální odměřování ACU-RITE, 3 osy X-Z-Z1
Rozlišení osy X: 0,001 mm
Rozlišení osy Z: 0,005 mm
Rozlišení osy Z1: 0,005 mm
- Chladicí systém
- Zadní plechový kryt
- Dvojitý Start/Stop pedál a otočení směru otáčení vřetene
- Sada kleštin Schaublin W25
- Litinové sklíčidlo W25 Ø110 mm s čelistmi
- Revolverová hlava pro rychlou výměnu nástrojů MULTIFIX-A s držáky
- Pohonný systém pro pomocné zařízení s řemenem
nastavitelný a výkyvný napínací mechanismus řemene
pohon kompletní s motorem
řemen Ø6 x 2 500 mm