Scheer FM5-3100K
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
1978
Stav
Použitý
Umístění
Gerolzhofen Německo
Pila na dýhy a desky Scheer FM5-3100K
more Images
Scheer FM5-3100K
Scheer FM5-3100K
Scheer FM5-3100K
Scheer FM5-3100K
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pila na dýhy a desky
Výrobce:
Scheer
Model:
FM5-3100K
Rok výroby:
1978
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
97447 Gerolzhofen,Nikolaus-Fey-Straße 17 Německo
A18419931
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 03.02.2025
Popis
Samoodsávání s prachovým sáčkem, s ručním posuvem
používané, top stav, málo používané
Gbjdpfjvwfh Njx Amcol
Značka Scheer
Typ FM5 - 3100 K
postavena v roce 1978
číslo stroje 3721
motor 1,8 kW
posuv pily / ruční kolo
řezná délka 3100 mm
pneumatické napětí
zadní opěrný stůl
zarážka pásu s dorazem
paralelní doraz
samoodsávání s prachovým sáčkem
Potřeba místa cca 4200 mm x 1200 mm x 1200 mm