SCHNEIDER AM-B-5-10-500 XBDK
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový
Umístění
Leipzig Německo
Kompresor SCHNEIDER AM-B-5-10-500 XBDK
more Images
SCHNEIDER AM-B-5-10-500 XBDK
SCHNEIDER AM-B-5-10-500 XBDK
Údaje o stroji
Označení stroje:
Kompresor
Výrobce:
SCHNEIDER
Model:
AM-B-5-10-500 XBDK
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Leipzig Německo
A18538761
Referenční číslo:
Aktualizace:
naposledy dne 09.12.2025
Popis
Rozměry (délka/šířka/výška) 1950x690x1700 mm Hmotnost 426 kg Celkový výkon napájení 5,5 kW kompresor s sušičkou AM -5-10-500 xbdk - konečný kompresní tlak 10 bar - pracovní tlak - 5. mřížku (ISO 1217) Hz) - Efektivita motoru 89,2% - Třída ochrany motoru pohonného motoru IP 55 - Požadovaný požadavek na chladicí vzduch (20C Okolní teplota 1 080 m³ / h - Teplota okolí / max 0 mm x 1700 mm - hmotnost 426 kg Technické údaje o chladicím sušičce DK 1200 Smart: - Objemový tok při tlaku Ros.