SCHULER E4-600-3.35-762
Rok výroby
1984
Stav
Použitý
Umístění
Strassberg Německo
Tisková linka SCHULER E4-600-3.35-762
more Images
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
Údaje o stroji
Označení stroje:
Tisková linka
Výrobce:
SCHULER
Model:
E4-600-3.35-762
Rok výroby:
1984
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Místo prodejce:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Německo Německo
Popis
Celková lisovací síla: 600 tun
Zdvih beranu: 762 mm
Nastavení beranu: 406 mm
Montážní výška (spodní zdvih, horní nastavení): 1322 mm
Vzdálenost mezi sloupky L-R: 3700 mm
Upínací plocha stolu přibližně: 3350 x 2134 mm
Upínací plocha pístu cca: 3350 x 2134 mm
Síla upnutí matrice ve stole: 180 tun
Zdvih polštáře lisu: 305 mm
Vyhazovač v beranu: 60 tun
Zdvih vyhazovače v beranu: 230 mm
Gisdpfx Anjuqdize Het
Počet zdvihů za minutu: 16 min-1
Potřebný výkon: 90 kW