Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
more Images
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Siemens Leuco 1PC3084-2AA20 Z
Údaje o stroji
Cena a lokalita
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
A18484361
Referenční číslo:
Popis
-Výrobce: Siemens, frézovací motor elektromotor typ 1PC3084-2AA20 Z s držákem
-Výkon: 50 Hz 1,25 kW 2880 ot/min / 100 Hz 2,0 kW 5885 ot/min
-Napětí: 220/380 V
- Montážní hřídel: Ø 30 mm
-Rychloupínací systém: Leuco s pilovým kotoučem Ø 200 x 3,2 mm