Czech
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Bezpečné podnikání po celém světě

Vícejazyčný vzor kupní smlouvy na použité stroje


Poptávka, prohlídka, nákup. Toto je rychlý a snadný způsob nákupu použitého stroje. Ale ne vždy jde všechno tak hladce. Machineseeker proto vypracovala vzorovou kupní smlouvu pro kupující a prodávající. Lze tak předem předejít právním sporům.

Skryté závady, chybějící rozváděče nebo řídicí jednotky. V případě kupní smlouvy hrají kupující i prodávající na jistotu. Nejlepší je, že vzorová smlouva je nejen k dispozici v mnoha jazycích, ale lze ji používat i dvojjazyčně, tj. ve dvou různých jazycích. Německý kupující a polský prodávající mohou nyní vycházet z jediné smlouvy. Obchodování se tak stává celosvětově jednodušší.

Vertrag
Vzor smlouvy je k dispozici v těchto jazycích a lze jej libovolně kombinovat.:
Stáhněte si nyní vzorovou smlouvu ve formátu PDF:
Jednojazyčný:
Dvojjazyčné stránky:

DEJTE NÁM ZPĚTNOU VAZBU!

Machineseeker má zájem na neustálém rozvoji a zlepšování služby! Vyjádřete se k návrhu smlouvy! Co se vám nelíbí? Co bychom měli přidat nebo změnit?
Machineseeker.cz je oficiálním sponzorem:
ZPĚTNÁ VAZBA
Úspěšné: Provedená akce
Chyba: Akci nelze provést